Instagram/iamsatanka

Jednou z najvýraznejších a medializovaných exfarmárok Farmy 13 sa stala mladá blondínka Stanka Klčová. Tá si počas života na statku v reality šou získala srdcia až troch mužov. Avšak, keď sa kamery zhasli a blondínka sa vrátila do bežného života, jej city si získal niekto úplne iný. No ani ten nie je žiadny neznámy! 

Už istý čas, približne od finále Farmy, sa v kuloároch šepká, že frajerom 24-ročnej Stanky je expriateľ jej farmárskej kolegyne Natálie Lopašovskej, ktorým je takisto aj známy barber – Jozef Belan, mnohým povedomý aj pod umeleckým menom Jofre. „Stanka sa dala dokopy s ohrdnutým barberom, s bývalým frajerom Natálie. Ako sa títo dvaja stretli, neviem, ale zrejme sa nakontaktovali cez sociálnu sieť a obaja si mali čo povedať,“ prezradil neznámy zdroj Pluske.

Naty sa ešte na Farme zaľúbila do Mesuta, ktorý súťaž vyhral a pár už spolu aj býva. „Ja som o tom tiež počula, že môj expriateľ sa zaplietol so Stankou. So Stankou som sa počas finále už stretla. No nič mi nenaznačila, ja som to neotvárala a čakám, kedy za mnou príde prvá. Videla som však náznaky, že s ním komunikuje, mobil nejako ľahko neskrývala, aby som si nič nevšimla. Mám to však z viacerých zdrojov potvrdené. Ja sa na tom iba smejem. No som zvedavá, čo mi na to Stanka povie, lebo sa po Farme chcela rozprávať,“ vyjadrila sa nežná modelka.

Aj napriek tomu, že je Stanka na svojich sociálnych sieťach pomerne aktívna a s fanúšikmi zdieľa kúsky zo svojho súkromia, svoj vzťah si doposiaľ celkom strážila. Teraz však urobila veľkú zmenu!

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>>TU<<<

Exfarmárka zdieľala snímku, kde si užíva romantické chvíle v náručí svojho „starého“ – ako ho sama volá. Najprv začala zľahka, že jej priateľ varí, kým ona pozerá Káju. Prezradila, že má 27 rokov a vraj sa pri ňom aj napriek len trojročnému rozdielu cíti mlado. O sebe odhalila, že je rodinný typ, ale všetko príde časom. Veď aj ich láska je ešte predsa len čerstvá.

Napokon uverejnila záber, kde môžeš jasne vidieť, kto si získal jej srdce.

zdroj: Instagram/iamsatanka

zdroj: Instagram/iamsatanka

zdroj: Instagram/iamsatanka

Stanka konečne priznala, kto je jej tajná láska

zdroj: Instagram/iamsatanka

Na tejto fotke môžeš vidieť potetovanú ruku jej priateľa

zdroj: Instagram/iamsatanka

„Filmový večer so starým,“ napísala k fotke. Aj keď je možno vidieť len ruku, je viac ako pravdepodobné, že jeho tetovania sa zhodujú s tými, ktoré má spomínaný barber na FOTO nižšie (muž vľavo).

Tetovania sa výrazne podobajú na tie, čo má bývalý frajer Natálie

A tu si už vymieňajú zaľúbené bozky

zdroj: Instagram/iamsatanka

Natália našla svoju lásku v Mesutovi

Zdroj: pluska.sk, Instagram/natalia.lopasovska, Instagram/iamsatanka

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News