Stanka Klčová z Farmy 13

Je ako chameleón! Krásna blondínka Stanka Klčová z Farmy 13 sa opäť dala vylepšiť. A s novým vzhľadom po estetickom zákroku sa pochválila na svojom instagramovom profile. Teraz by si ju možno už ani nespoznala, pretože od konca predošlej série reality šou sa neuveriteľne zmenila, čo mnohých šokovalo. 

Stanka Klčová hviezdila v predošlej sérii reality šou Farma. Pomotala tam hlavu dokonca viacerým chlapom, ktorých ale sklamala, keď všetci opustili statok. Už vo finále sme ju mohli vidieť výrazne zmenenú. Mala väčšie pery, výrazne predlžené vlasy a umelé mihalnice. Farmári ju skoro ani nespoznali. A teraz podstúpila ďalší estetický zákrok.

Stanka Klčová
zdroj: Instagram/iamsatanka

Stanka Klčová sa opäť dala vylepšiť

Už počas účinkovania v reality šou sme ti písali o tom, ako to kráska na Instagrame preháňa s filtrami. A blondínka sa dala opäť trochu vylepšiť a na svojom profile dokonca ukázala a popísala, ako zákrok prebiehal. Predtým ale ešte stihla fanúšikov upozorniť, že nejde o žiadny botox.

„Aquashine – hydratácia pokožky, efekt botoxu bez vpichnutia botoxu, okamžitá regenerácia, omladenie a lifting pleti, minimalizuje vrásky, zmierňuje jazvy po akné a hyperpigmentáciu, prevencia pred vznikom pigmentových škvŕn, zvyšuje elasticitu pokožky,“ popísala Stanka Klčová v stories na svojej sociálnej sieti.

Stanka Klčová podstúpila zákrok
zdroj: Instagram/iamsatanka

Okrem toho si nechala zas dopichnúť pery. Zdá sa, že celý zákrok netrval dlho a ani to krásku dokonca nebolelo. A Stanka po ňom bola veľmi spokojná, čo je najhlavnejšie. Lekár jej na tvár potom dal upokojujúcu masku.

Stanka Klčová estetický zákrok
zdroj: Instagram/iamsatanka

Ak by si ju stretla na ulici, spoznala by si ju?

Stanka z Farmy 13
zdroj: Instagram/iamsatanka

Zdroj: Instagram/iamsatanka

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News