Mirgová

Dominika Mirgová má za sebou celkom hektické obdobie. Ona je však veľmi silná žena a nedá sa len tak zlomiť. Na Instagrame teraz potešila všetkých fanúšikov nádherným prekvapením, toto speváčku dojalo až na dva dni.

Určite už vieš, že Dominika Mirgová po prevalení údajnej nevery jej manžela dlho nesmútila a takmer ihneď sa postavila na nohy. Najskôr všetkým fanúšikom vyrazila dych najnovšími fotkami z natáčania videoklipu. O čosi neskôr si zbalila kufre a spolu so svojou najväčšou láskou odišla do exotiky.

Dominika Mirgová teší fanúšikov

Všetkým fanúšikom vyrazila dych práve pri natáčaní videoklipu k skladbe Wonder Woman, ktorá ju sprevádzala aj počas nástupu na jej doposiaľ jediný boxerský zápas. Touto skladbou chcela zároveň vyzvať všetky ženy, aby boli podobne silné ako ona počas prípravy na zápas.

„Mrzí má, že na Slovensku sú ľudia neprajní, naplnení závisťou a pritom sme tak malá krajina. Keby sa navzájom podporujeme a pomáhame jeden druhému, život by bol krajší. Verím v lepší svet, verím v lepšiu budúcnosť,“ povedala vtedy.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Mirgova (@dominikamirgovaofficial)

Minulý mesiac opäť tešila fanúšikov a to hneď dvomi novinkami. Na YouTube sa totižto objavila jej nová skladba a zároveň ukážky k jej dokumentu. Domča sa totižto rozhodla nahrať dokument o svojej príprave na boxerský zápas.

Mirgová teraz opäť potešila všetkých fanúšikov, táto správa ju dojala.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News