Instagram/danielatwiins

Sestry Nízlové, ktoré na  Slovensku poznáme ako speváčky z dua Twiins, majú za sebou obdobie plné emócií a životných zmien. Kým sa z jednej stala slobodná mamička s tým, že to od začiatku vedela, druhá ostala na dcérku sama po nečakanom rozchode. Daniela Nízlová, ktorá donedávna tvorila pár s futbalistom Stanislavom Lobotkom, poskytla svoje prvé vyjadrenie Novému času.

Len pár dní po tom, čo sa Daniele narodila neterka Nea, prezradila, že rozchod zaskočil aj ju a viac sa k nemu vyjadrovať nechcela. Aj na svojom Instagrame bola veľmi stručná. Dôvod ich odlúčenia, po ktorom sa vrátila aj so svojou dcérkou Lindou naspäť na Slovensko k svojej rodine, bol pritom naozaj šokujúci.

Futbalista ukončil ich vzťah po dvoch rokoch údajne s tým, že sa mu nepáčili jej popôrodné kilá navyše, no vraj v tom má prsty aj iná žena.

Prvýkrát sa k tejto téme vyjadrila Daniela na Instagrame prostredníctvom popisu k fotke, na ktorej je s dcérkou. „Ticho lieči. V posledných dňoch zaznelo v médiách a na sociálnych sieťach viacero informácií, ktoré majú so skutočnosťou len veľmi málo spoločného. Nebudem však reagovať na tvrdenia anonymných zdrojov. V tomto prípade platí, že je to naše súkromie a nebudeme sa k tomu vyjadrovať. Tak sme sa so Stanom dohodli,“ prezradila v novembri.

Teraz sa však k jej bývalému vyjadrila o čosi viac v rozhovore pre Nový čas Nedeľa. „Naši vnímali Stanka ako svojho syna, mali k nemu veľmi pozitívny vzťah. Takže to znášajú ťažko, naozaj sme ako celá rodina vychádzali priam ukážkovo. Ani ja to neviem doposiaľ vstrebať,“ priznala, že to nie je ľahké nie len pre ňu, ale aj jej blízku rodinu, ktorá jej teraz pomáha.

Na to, že bola na dcérku v podstate sama je však už zvyknutá, pretože Lobotkova kariéra a tréningy si to často vyžadovali.

Odišla som do cudzej krajiny, vzdala som sa kariéry, na mojich pleciach boli sťahovania zo Španielska do Talianska či v rámci Talianska, pretože v prvom domove sme bojovali s plesňami. Vždy nám pomáhali moji rodičia, lebo sťahovania sú náročné, je to nekončiaci sa príbeh množstva vecí. Stanka sme sa snažili vždy odbremeniť od akýchkoľvek záťaží, aby sa mohol plne sústrediť na svoju kariéru,“ doplnila speváčka.

Zdroj: cas.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News