Daniela Nízlová momentálne prežíva náročnejšie obdobie. Na jednej strane sa teší z príchodu neterky na svet, no zároveň jej súkromný život zasiahol smútok. Len včera sme ťa informovali o tom, že sa mala rozísť s priateľom Stanislavom Lobotkom, s ktorým doteraz vychovávala dcérku Lindu. 

Twiinska Daniela dala na svojom Instagrame možnosť pýtať sa otázky, a tak sa dalo predpokladať, že zvedaví fanúšikovia budú mieriť aj na túto tému. Vyjadrili jej veľkú podporu a prajú jej, aby bola silná, no zároveň chceli vedieť, či sa k danej téme vyjadrí.

Daniela bola zatiaľ veľmi stručná. „Mňa to zaskočilo tiež. Bolí to a nateraz sa necítim nijako k tejto téme vyjadrovať,“ prezradila. Zatiaľ je otázne, ako sa s futbalistom Stanom dohodnú na starostlivosti o malú dcérku Lindu.

zdroj: Instagram/danielatwiins

Daniela momentálne trávi čas so svojou sestrou Veronikou a jej novorodenou dcérkou Neou. Prezradila, že bola aj pri samotnom pôrode, keďže jej dvojička Vebi bude dcérku vychovávať ako slobodná mama. Veronika sa už vrátila z pôrodnice a zvládaní prvých dní jej pomáha práve Daniela. Puto medzi týmito hviezdnymi sestrami je naozaj výnimočné.

zdroj: Instagram/danielatwiins

Twiinska Veronika po pôrode

Daniela s dcérkou Lindou

 

 

A takto vyzerala rodina Lobotková. Ide zatiaľ o ich poslednú spoločnú fotku na profile speváčky (z augusta tohto roku). 

Zdroj: Instagram/danielatwiins

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.