instagram.com/cinemonkeys & instagram.com/howtobesingle

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Čas po rozchode nie je pre žiadnu z nás ľahký. Plač striedajú výčitky a otázky prečo. Či už si kopačky dostala alebo dala, chvíľu ťa to bude trápiť. Svoj smútok násobime ešte viac, keď si schválne púšťame filmy, v príbehoch ktorých sa nachádzame. 

Ak si už prešla fázou, v ktorej si pozerala filmy, pri ktorých si minula celé balenie vreckoviek, je čas pustiť si niečo, čo ti okrem sĺz, vyčarí na tvári aj úsmev a presvedčí ťa, že koniec vzťahu neznamená koniec života.

Ako byť single

Začnime príbehom, v ktorom sa samotná hlavná postava Alice, rozhodne ukončiť dlhodobý vzťah. Má pocit, že potrebuje čas iba pre seba a vyrazí si svoj single život užiť do New Yorku. Na svojej ceste spoznáva ďalších ľudí, ktorí si užívajú svoju slobodu a učia to aj ju. Dá sa však obnoviť starý vzťah po tom, čo si vo veľkom užívaš? Vďaka tomuto filmu sa po rozchode konečne poriadne zasmeješ.

Jedz, modli sa a miluj

Julia Roberts v klasike Jedz, modli sa a miluj, je to, čo po rozchode musíš vidieť! Nezáleží na tom, koľkokrát. Kde sa niečo končí, iné začína. Tam, kde sa skončila cesta vás dvoch, môže začať tvoja nová cesta životom. Tento inšpiratívny film ti dokáže, že nikdy nie je neskoro na to, aby si našla samú seba a zažila veci, po ktorých túžiš.

Kopačky

Ak si práve dostala kopačky len tak a nečakane od človeka, ktorého miluješ, potom je tento film s rovnakým názvom určite pre teba. Hlavnou postavou je tu Peter, s ktorým sa rozišla priateľka, a ktorý, zdá sa, stratil svoj zmysel života. Aby sa úplne nezbláznil, kamarát mu odporučí zmenu prostredia. Na dovolenke na Hawaii však stretne svoju ex s jej novým objavom a celé to vyzerá na jednu katastrofu. Až kým si neuvedomí, že zamilovať sa dokáže aj do inej.

500 dní so Summer

Tom a Summer sa spoznali, zamilovali, a prežili spolu takmer 2 roky. Aj keď ju on neskutočne miloval, ona to už necítila rovnako. Pri tomto filme budeš plakať snáď celý čas, no emóciami nabité scény nám len dokazujú, že tí, ktorých milujeme, nám to nemusia opätovať. Počas filmu Tom spomína na 500 dní, ktoré spolu prežili a ty uvidíš snáď všetky porozchodové stavy, ktoré môžu u človeka nastať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating