Ak s tebou bude randiť preto, pretože si ťa vybral, oceň ho.

Rande s ním bude nezabudnuteľné. Bude ťa rozosmievať, napriek tomu, že sa ti nebude chcieť smiať. Nebude sa dívať na ľudí, čo si o tom pomyslia, on ťa hrdo zoberie za ruku a pohľady bude ignorovať. Každé rande, na ktoré ťa pozve, bude iné. V niečom rovnaké, pretože budete spolu, no nikdy sa už nezopakuje.

Nebudeš schopná dívať sa pri ňom na hodiny a vôbec ti to nebude prekážať. Nezabudne sa na teba dívať pohľadom, ktorý bude znamenať veľmi veľa. Budete dvaja ľudia, občas budete stratení, zmätení, občas odhalíte svoju dušu, ale hlavne budete zamilovaní. Všetky tie predstavy o tvojom dokonalom mužovi sa rozplynú, lebo tu bude on. On nebude taký, akého si si predstavovala, no bude taký, akého chceš a potrebuješ.

zdroj: Photo by Christiana Rivers on Unsplash.com

Nebude ti komentovať každý status na sociálnej sieti a nebude si s tebou dávať fotky na verejnosť, aby ukázal svetu ako moc ťa má rad. On bude robiť veci, ktoré presvedčia teba, že ťa má rád. Bude kašľať na celý svet, lebo budeš pri ňom. Keď budete na rande, nebude nahlas rozprávať ostatným, ako mu na tebe záleží. Bude ťa mať hlboko rád na tých najtajnejších miestach.

Bude chcieť až si na každom rande vytvoríte vlastné a originálne spomienky.

Najdôležitejšie bude, že ťa na rande bude volať aj vtedy, keď bude pršať. Aj keď bude zlé počasie a nebudete mať zrovna náladu. Tak budeš vedieť, že to s tebou vydrží aj v zlých dňoch, kedy budú nepekné aj tvoje myšlienky. Bude pri tebe aj vtedy, keď budeš o sebe pochybovať a nenechá ťa samú.

Bude o teba bojovať, aj keď budete na tridsiatom rande. Nevzdá to, pretože sa zamiluje do tvojej duše a nie do tvojej postavy. Bude v teba veriť, lebo ťa bude poznať. Na rande sa bude snažiť dokázať ti, že to s tebou myslí vážne.

Prosím, ak ho nájdeš, miluj ho rovnako.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.