Pár medzi kvetmi

Čaká ťa s tvojím milovaným spoločná budúcnosť? Môžete plánovať zásnuby, svadbu, bývanie či deti? V 10 otázkach ti náš kvíz odhalí pravdu o vašom vzťahu.

Ako dlho ste spolu?

Spoločná budúcnosť s partnerom Pexels/Achraf Alan

Aký máte spolu vzťah?

Rozprávali ste sa už o spoločnej budúcnosti?

Spoločná budúcnosť s partnerom Pexels/Leeloo Thefirst

Máte rovnaké životné hodnoty?

Z akých rodín pochádzate?

Spoločná budúcnosť s partnerom Pexels/Hussein Altameemi

Povedal ti, čo s tebou plánuje?

Predstavil ťa rodine či kamarátom?

Spoločná budúcnosť s partnerom Pexels/Ashlyn Miller

Boli ste už na spoločnej dovolenke?

Vyzvedal od teba niečo o svadbe a deťoch?

Spoločná budúcnosť s partnerom Pexels/lucas mendes

Bývate spolu?

Čaká ťa s partnerom spoločná budúcnosť? 10 otázok ti dokáže odhaliť pravdu
MÔŽETE PLÁNOVAŤ!
Máte s partnerom spoločnú budúcnosť. Ste si súdení a do roka možno môžeš čakať aj zásnubný prsteň. A možno sa môžeš aj začať tešiť, že k vám pribudne bábätko. Možno si doteraz v láske len trpela a veľakrát si sa sklamala, no buď si istá, že už ťa vo vzťahoch čaká iba šťastie.
VÁŠ VZŤAH MÁ DÁTUM SPOTREBY
Nebudete spolu navždy. Nie je to zatiaľ ešte tvoj pravý, hoci si možno plánujete spoločnú budúcnosť. Môžete, no len maximálne do 5 rokov. Potom totiž zistíte, že pre seba nie ste stvorení. A možno ťa tento rozchod bude veľmi a dlho bolieť, potom naozaj príde ten pravý. Všetko sa predsa deje pre niečo.
VÁŠ PRÍBEH NIE JE O LÁSKE
Možno ste iba priatelia alebo kamaráti s výhodami. Aj tento váš vzťah nebude trvať dlho a možno ťa to trošku zabolí, no veľmi rýchlo sa z toho dostaneš. Neboj sa, aj na teba niekde čaká ten pravý.

Tak čo? Ako si dopadla? Čaká vás spoločná budúcnosť alebo nie? Má váš vzťah dátum spotreby alebo si zistila, že to u vás nie je o láske a nefunguje vám to bez problémov?

Ak ste ešte len na začiatku vzťahu alebo si s niekým niečo riešiš, v našom ďalšom kvíze zistíš, či z toho niečo vznikne alebo by si ho mala nechať ísť. Trúfaš si na TÝCHTO 10 otázok?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy