Pár sa bozkáva na ulici

Máš po svojom boku partnera, s ktorým si spokojná a myslíš si, že to s ním má aj budúcnosť? Aby si si svoje názory potvrdila, niektoré veci by si si mala vyjasniť ešte skôr, ako si pred tebou stihne pokľaknúť. Potom by už totiž mohlo byť neskoro. 

Niekedy je ťažké predstaviť si, čo prinesie budúcnosť, najmä ak nevieš, ako to cíti on. Preto je dôležité otvorene a úprimne hovoriť so svojím partnerom o veciach, ktoré sú pre vás oboch dôležité. Počas rozhovorov mu polož týchto 6 otázok a sleduj, ako bude reagovať.

Ak sa ti jeho odpovede budú pozdávať a budú sa zhodovať s tým, ako to vnímaš ty, vyzerá to sľubne. Odhalí ho aj spôsob, akým rozpráva a či nad danými vecami nemusí príliš dlho premýšľať. Keď sa ale budete veľmi odlišovať v takýchto kľúčových veciach, mala by si popremýšľať nad tým, či to s ním má fakt budúcnosť.

Znamenia ktoré sa rýchlo zamilujú
zdroj: Instagram/dirtybootsandmessyhair

Aké sú tvoje ciele a plány do budúcnosti?

Je dôležité vedieť, po čom v živote tvoja polovička túži. Po čom sníva a čo by chcel dosiahnuť? Figuruješ vôbec v jeho plánoch aj ty a vieš si v nich seba vôbec predstaviť? Keď budeš vedieť, čo chce, budeš ho môcť ľahšie podporovať a ukázať mu, že stojíš pri ňom.

Ako vidíš našu spoločnú budúcnosť?

Okrem jeho samostatných plánov sú dôležité aj tie vaše spoločné. Ako si predstavuje vás dvoch o rok, dva, päť či desať? Dokáže si vôbec predstaviť vašu budúcnosť? Pri jeho odpovediach buď pozorná, aby ti nič neuniklo.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating