Balenie na dovolenku je občas náročné a poriadne hektické. Najmä ak máte myslieť na všetkých členov rodiny. Nezabudnúť na opaľovacie krémy pre deti aj pre vás, telové mlieko, deodoranty proti poteniu, líčenie, olej na vlasy… Jedno riešenie, ktoré vám prípravy na odlet trochu uľahčí, predsa len máme. Namiesto ťažkých kozmetických taštičiek praskajúcich vo švíkoch stavte na cestovné balenia.

Obľúbené kúsky neustále po ruke

Malé obaly pri kozmetických produktoch sú pri preprave lietadlom nevyhnutnosťou. Sú jasne stanovené pravidlá, čo môžete mať v lietadle a tie sa musia dodržiavať. Avšak cestovné balenie kozmetiky oceníte aj vo veľkých kufroch, nech už je spôsob dopravy akýkoľvek.

Ak si dovolenku neviete predstaviť bez svojich každodenných kozmetických spoločníkov, siahnite po praktických cestovných veľkostiach: vážia menej, nezaberú toľko miesta a ak ich na dovolenke miniete, domov sa pôjde o niečo ľahšie.

Cestovné balenia kozmetiky na dovolenku
zdroj: Notino / Cestovné balenia kozmetiky na dovolenku

Čo je malé, to je milé

Pred každým balením by sme si mali urobiť zoznam toho, čo naozaj potrebujeme každý deň a čo až tak. Kozmetické značky sa prispôsobili aj dovolenkovým požiadavkám svojich zákazníkov a priniesli na trh malé, kompaktné verzie parfumov a kozmetiky. Cestovné balenie kozmetiky obyčajne obsahuje tie najzákladnejšie kúsky na bežnú dennú starostlivosť. 

Ľahšia toaletná či parfumovaná voda nesmie počas leta chýbať v žiadnej dámskej kabelke. Geniálne jednoduchým a pritom štýlovým doplnkom je Travalo. Je to pekný rozprašovač vo veľkosti i tvare dámskeho rúžu, ktorý môžete naplniť svojim obľúbeným parfémom a vydrží až okolo 50 použití. Skvelý je najmä vďaka svojej ľahkosti a odolnosti voči nárazu. A svojej milovanej vône sa nemusíte vzdať ani na opačnom konci sveta!

A ešte jedna výhoda

Kupovať si menšie cestovné balenia však nemusíte len na dovolenky. Pokukujete po drahšej kozmetike, ale bojíte sa, či by vyhovovala vašej pleti? Žiaden problém. Práve malé balenia sú urobené tak, aby ste produkt dostatočne dobre vyskúšali a potom sa poľahky rozhodnete, či je to pre vás to pravé orechové. Takto možno kúpiť viacero produktov, porovnať ich a vybrať si ten najlepší. Ušetríte tak nielen peniažky, ale aj starosti v prípade, že by niečo vašej pleti nesadlo.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.