Instagram/mxsabo

Aj keď sleduješ moderátora a greenfluencera Michala Saba na Instagrame, toto musí byť aj pre teba veľké prekvapenie. Mišo si v poslednom roku dával pozor na to, čo na svojom instagramovom profile zverejnil a veľa toho z osobného života nebolo.

Jeho príspevky sa zameriavali predovšetkým na klimatickú krízu a na to, že vo voľnom čase zbiera odpadky, čím inšpiroval stovky ľudí po celom Slovensku. O to viac prekvapil príspevok s bábätkom v náručí.

„Pred dvomi týždňami nás požehnal svojím príchodom. Volá sa Robin a je úžasný. Okrem toho, že stále spí. Dozaista ste si všimli, že súkromie na sociálnych sieťach nezverejňujem. Dnes robím výnimku, pretože som totálne doňho a píšu za mňa hormóny. Ale aj preto, že je Deň Zeme a deti sú naša budúcnosť.

A my by sme mali robiť všetko, čo je v našich silách, aby sme im ju zanechali v čo najlepšej kondícii, aby nemuseli pykať za naše hriechy. Čo aj tak budú. Ale to je na inú debatu, na inom mieste. Toto je príspevok o tých malinkatých prštekoch a o dupačkách, v ktorých sa stráca, atď,“ podelil sa Michal so svojimi fanúšikmi na Instagrame. 

Vyzerá to tak, že je Michal z malého prírastku naozaj unesený. Celý jeho život bude čoskoro prechádzať zmenou. Mišo sa rozhodol dať si prestávku od moderovania a z éteru sa nám tak skoro prihovárať nebude.

Ostane však verný svojmu podcastu Sabo Sebou a vo svojich epizódach prezradil, že sa nebráni ani vstupu do politiky. Len tak môže dosiahnuť to, aby sa o klimatických problémoch hovorilo viac.

Michalove meno sa už niekoľko rokov spája s vizážistkou Martinou Glaserovou. Ich spoločné fotky v posledných príspevkoch síce nenájdeš, no ak sa pozrieš dozadu na tie staršie, nájdeš niekoľko ich spoločných fotiek. Profil Martiny však už na Instagrame aktívny nie je a dvojica si svoje súkromie naozaj stráži.

Ostáva nám teda len čakať, či Miško urobí opäť výnimku a zverejní ďalšiu osobnú (rodinnú) fotku.

Mišovi to s maličkým Robinom v náručí naozaj pristane, súhlasíš? 🙂

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News