Instagram/mxsabo

28. jún bol posledným dňom, kedy sa poslucháčom prihovoril z éteru Rádia Expres. Michal Sabo dlhšie avizoval novú etapu svojho života, no fanúšikom sa aj naďalej prihováral prostredníctvom svojho instagramového profilu a podcastu Sabo Sebou. 

Mnohých priaznivcov určite sklamal jeho najnovší oznam, že zverejnil poslednú epizódu podcastu, v ktorej sa venoval kríze stredného veku. „Dva roky táto fotografia sprevádzala podcastovú sériu SABO SEBOU. Od tém politických, cez environmentálne, po duševné zdravie.

Veľa som sa v rozhovoroch naučil, veľa som v nich odhalil, boli čiastočne mojou cestou, ako sa vyrovnať s vlastnými výzvami a zároveň som nazbieral mnoho dôkazov o tom, ako tieto podcasty pomáhajú ich publiku,“ prezradil Mišo v úvode svojho príspevku.

„Neraz som verejne povedal, že práve v tejto podcastovej sérii mi narástli krídla, keď som na neobmedzenej ploche mohol riešiť to, čo som napríklad v rozhlasovom vysielaní riešiť nemohol, pretože ide o témy, ktoré si zaslúžia osobitý priestor a prístup.

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

Dnes som publikoval epizódu o kríze stredného veku. Takzvaná “druhá puberta” je prirodzené evolučné transformačné obdobie. Táto epizóda je poslednou epizódou SABO SEBOU a áno, schválne to uzatváram práve touto témou,“ napísal obľúbený moderátor a zároveň prezradil, čo ho čaká ďalej.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News