Instagram/mxsabo

Pondelok 28. jún sa stane nezabudnuteľným dňom pre moderátora Michala Saba. Ide totiž o jeho posledný deň, kedy si ho môžeš vypočuť v éteri rádia Expres. Ako už viackrát avizoval na svojom Instagrame, rozhodol sa posunúť vpred a zanechať kariéru v rádiu.

Aj keď tvoja práca vyzerá na prvý pohľad ako dokonalá, niekedy jednoducho nadíde čas, kedy musíš ísť ďalej. Moderátor Mišo Sabo priznal, že ho tá jeho viac nenapĺňala a mal problém s vyhorením. Keďže je veľmi dôležité, aby sme boli v živote šťastní, musel urobiť neľahké rozhodnutie.

„Pre tých z Vás, ktorí ste túto info nezachytili – nič dramatické sa nedeje, iba som sa rozhodol posunúť sa v mojom živote ďalej, čeliť novým výzvam, hľadať nový význam a tým pádom prenechať svoje miesto za mikrofónom iným. V pošte ma dnes čakali listy, darčeky, hlasovky. Snažím sa nepodliehať melanchólii.

A preto chcem podčiarknuť, že o týždeň v pondelok to nebude rozlúčka, bude to jeden veľký celodenný letný žúr, oslava života. A pevne verím, že sa aspoň na chvíľu pridáte. Budem sa veľmi tešiť,“ napísal Michal vo svojom príspevku minulý týždeň.

Najskôr si Michal dopraje sabbatical. Ide o voľno, počas ktorého nebude pracovať, ale načerpá novú energiu a príde na nové myšlienky. Ľudia počas sabbaticalu často odchádzajú do zahraničia, kde doslova vypnú a prestanú sa trápiť tým, čo ich posledné obdobie postretlo.

Nemusíš sa ale báť, že by sme o Mišovi už viac nepočuli. Svojmu podcastu Sabo Sebou by sa mal venovať aj naďalej a nie je vylúčené, že zamieri aj do vôd politiky, minimálne tej komunálnej. Určite vieš, že Michal je aktivista a greenfluencer a týmto témam sa bude venovať aj naďalej.

Nezabudni si dnes (pondelok 28. júna) pustiť rádio Expres, ak sa chceš s Mišom rozlúčiť. Dnešný deň patrí jemu a jeho letnému vysielaniu. Od 6:00 do 18:00 sa nám bude prihovárať z éteru, čím odštartuje letnú sezónu.

V nedeľu zverejnil fotky z príprav improvizovaného štúdia, ktoré sa presunulo von do piesku, aby sa moderátori cítili naozaj ako na letnej pláži. „Zajtra od 6:00 do 18:00. Štart leta na Exprese. Nie zo štúdia, ale z piesku. Aj s barmanom, aj so súťažami, živou hudbou od kapiel IMT Smile, Polemic, Medial Banana a Lukáša Adamca. 12-hodinový žúr. Presne takto som si vysníval moje posledné vysielanie.

Áno, určite bude aj hrča v hrdle, ale v prvom rade, bude veľa zábavy, smiechu, bosých nôh a letných hitov. Budem sa tešiť, ak sa pripojíte,“ pozval svojich fanúšikov k tomu, aby si vypočuli jeho hlas posledný deň v rádiu.

Ak máš rada letné hity, určite si nenechaj ujsť tento výnimočný a posledný deň obľúbeného moderátora. Moderátori sú skvele naladení a pri ich vstupoch sa dobre pobavíš. Mišov hlas nám bude v rádiu určite chýbať, ale veríme tomu, že je pre neho pripravené v živote niečo lepšie. A najdôležitejšie je, aby bol spokojný predovšetkým on sám. No nie? 🙂

zdroj: Instagram/radioexpres

Zdroj: Instagram/mxsabo, Instagram/radioexpres

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News