Photo by Martin Kirigua from Pexels

Ashley Thomas a Latoya Wimberly z Philadelphie po 17 rokoch kamarátstva zistili, že sú biologickými sestrami. Ženy mali v detstve rovnaké medzery medzi prednými zubami či lícne kosti. Spájali ich aj záujmy, móda, hudba či veľkosť topánok. V minulosti tiež randili s mužmi, ktorí boli bratia. Ich kamarátstvo sa začalo na narodeninovej oslave v roku 2004 a neskôr sa navzájom volali sestrami, pričom ešte netušili, že nimi naozaj sú.

Dvadsaťdeväťročná Wimberly v januári oslavovala zásnuby. Thomas zdieľala fotky z párty na sociálnej sieti Facebook, pričom na niektorých z nich bol aj Kenneth Wimberly, otec jej kamarátky. Keď zábery videla kamarátka matky 31-ročnej Thomas, uvedomila si, že muža pozná. „Najlepšia priateľka Ashleyinej matky jej povedala, že nevedela o tom, že mojím otcom je Kenny,“ uviedla Wimberly. „Povedala, že Ashleyina matka s ním randila, keď boli mladí. Keď sa mi Ashley zdôverila, vedela som, že na tom niečo nesedelo. Požiadala som ju, aby mi poslala fotografiu najlepšej kamarátky jej matky a otca som sa spýtala, či ju pozná,“ dodala.

zdroj: Photo by Martin Kirigua from Pexels

Kenneth ju okamžite spoznal a neskôr takisto spoznal na fotke aj matku Thomas. Prezradil, že v minulosti spolu prežili románik. Keďže Thomas nepoznala svojho biologického otca, všetci traja podstúpili testy DNA, ktoré 21. februára potvrdili, že kamarátky majú rovnakého otca.

Thomas mala 15 rokov, keď sa dozvedela, že muž, ktorý ju vychovával, nie je jej skutočným otcom. Jej matka zomrela pred jedenástimi rokmi a nikdy jej nepovedala, kto je jej otcom.

Wimberly vyhlásila, že Kenneth a Thomas mali veľmi dobrý vzťah. „Vždy mala blízko k celej mojej rodine. Ak ma otec zobral von, Ashley išla s nami. Keď sa ho niekto spýtal, kto sú tie dievčatá, vždy povedal, že sú to jeho dievčatá. Keď mala nejaký problém s autom alebo podobne, prišla za mojím otcom. No naše rodiny sa nikdy nestretli,“ vyjadrila sa Wimberly.

Thomas označila nové zistenie za „krásne a extrémne emotívne“. „Mám veľmi veľa otázok na moju matku, no nikdy sa nedočkám odpovedí. Vedela o tom, že on je môj otec? Veľký Kenny bol ako môj otec. Vždy tu bol pre mňa a ja som nič netušila,“ vyznala sa žena, ktorá má už dve vlastné deti.

Wimberly uviedol, že si chce vybudovať ešte silnejší vzťah s Thomas a jeho novými vnúčatami.

 

Zdroj: edition.cnn.com, SITA

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife