Instagram/madamelena_

Krása je veľmi všeobecný pojem. Každý ju vníma odlišne, preto sa nedá jednoznačne určiť a tvrdiť, že „áno, toto je krásne“. Pre niekoho ženská krása predstavuje dlhé vlasy, inému sa môžu páčiť pehy, ďalší môže obdivovať okuliare na očiach či prirodzené obočie.

Mužov však najviac priťahujú na dievčatách tieto veci. Pokiaľ nimi dievča disponuje, stáva sa neodolateľnou.

Prirodzený úsmev a biele zuby

Základ, ktorý by nemal chýbať žiadnej žene. O svoje zuby by si sa mala starať pravidelne dvakrát do dňa, inak sa ti môže stať, že s nimi budeš mať problémy celý život. Taktiež by si sa nemala pretvarovať a nešpúliť pery. Stačí jemný úsmev, ktorým zvedieš všetkých mužov.

Elegantné okuliare

Nebudeme si klamať, nie všetkým sa páčia, no muži ich považujú za príťažlivé. Ženy s nimi vyzerajú inteligentnejšie a keď sa perfektne zladia s doplnkami či make-upom, vytvoria krásny look. Pokiaľ dioptrické okuliare nenosíš, teraz v lete môžeš využiť aspoň slnečné.

Upravená pleť

Nemáme na mysli tvár s nánosom make-upu. Upravená pleť znamená, že sa o ňu pravidelne staráš, čistíš, používaš peelingy a masky, ktoré jej doprajú potrebnú starostlivosť. Vďaka tomu môže tvoja pleť vyzerať vždy upravene, čisto a krásne.

Ak sa o ňu budeš naozaj pravidelne starať, po pár mesiacoch ju nebudeš musieť ničím prekrývať.

Husté mihalnice

Máloktorá sa dokáže pochváliť krásnymi a dlhými mihalnicami od narodenia. Skôr sa nájdu ženy, ktoré si ich rady predlžujú, vyživujú a dolepujú, aby vyzerali hustejšie a dlhšie. To sa však mužom nie vždy páči.

Pri mihalniciach uprednostňujú husté mihalnice, ktoré nie sú umelé, no prirodzené. Stačí ich párkrát prejsť špirálou a oddeliť zlepené časti. Opticky ich tak zhustíš.

Plné pery

Šťastie majú najmä tie, ktoré sa s plnými perami narodili. Chlapi si užívajú pohľad na plné a šťavnaté pery rovnako, ako aj na pevný zadok či prsia. Ak ich také máš, nemusíš používať ani rúž, bohato ti stačí balzam, ktorý ich zvýrazní.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty