V prvom rade je potrebné povedať, že dokonalá partnerka, takisto ako aj dokonalý partner, neexistujú. Avšak je istý typ ľudí s určitými vlastnosťami, vďaka ktorým sa stávajú dobrými partnermi a každý človek, ktorý chce mať pevný a dobrý vzťah, po nich túži, či už je to muž alebo žena.

Muži sú prirodzení lovci a radi dobýjajú ženské srdce, no samozrejme nemajú radi ženy, ktoré sa tvária až príliš nedostupne a namyslene. Majú radi ženské, krásne, autentické a prirodzené ženy, ktoré vedia, akú majú hodnotu a sú si sebou isté. Milujú, keď je žena milá, keď sa s ňou vedia porozprávať a dbajú aj o to, aby mali spoločné záujmy.

Ich partnerka by mala byť zároveň aj ich najlepšou kamarátkou, s ktorou síce musí byť aj taká prirodzená vášeň, no aj úprimné priateľstvo, kedy sa môžu porozprávať jeden s druhým o svojich trápeniach a radostiach.

zdroj: unsplash.com

Doba sa mení, ženy sú dnes oveľa emancipovanejšie a muži sa sťažujú, že strácajú ženskosť. Naopak ženy zasa tvrdia, že praví chlapi vymreli a nájsť dnes takého je veľmi ťažké. Nie je to však ťažké, treba hľadať v „správnych vodách“ a najmä nič nesúriť. 

Pre muža je ideálne partnerka aj taká, ktorá sa dokáže smiať aj na maličkostiach a príliš nepanikári. Nemajú však radi, ak je partnerka príliš organizovaná a všetko chce mať pod kontrolou, pretože sa tak oberá o spontánne a zaujímavé chvíle. Muži milujú ženy, ktoré sú úspešné v tom, čo robia a sú šikovné. Každý normálny muž chce podporovať svoju partnerku v jej snoch, no nemajú radi, ak je až príliš workoholička alebo karieristka, pretože si budú myslieť, že s nimi neplánuje budúcnosť ani založenie rodiny.

Muži chcú ženu, ktorá im bude vyjadrovať svoju lásku, bude ich povzbudzovať a dbať na to, aby sa aj oni mali dobre pri nej. Ktorá bude dostatočne ženská a ktorá bude chcieť tráviť s nimi svoj voľný čas. Ktorá bude úprimná, usmievavá a inteligentná. Takú ženu chcú muži. Nie dokonalú, ale samu sebou a pripravenú na zdolanie ťažkých výziev vo vzťahu.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.