Photo by cottonbro from Pexels

To, čo by mal či nemal mať tvoj dokonalý partner, už asi vieš. Ale pomyslela si niekedy na to, akému mužovi by si sa mala vyhnúť? Možno keby si to vedela skôr, nestrácala by si čas s tými nesprávnymi. Otestuj sa v našom rýchlom kvíze a zisti, aký typ muža sa k tebe ako osobe rozhodne nehodí!

Ktorú vlastnosť na mužoch najviac neznášaš?

Čo by si chlapovi nevedela odpustiť?

Čo ťa dokáže na chlapovi naštvať najviac?

Ako si predstavuješ život so svojím partnerom?

Aký druh zábavy preferuješ?

Akú vlastnosť tvoj partner musí mať?

Aký typ chlapa sa ti vôbec nepáči?

Ako si predstavuješ dokonalé rande?

Akému typu muža by si sa mala vyhnúť? Zisti to v rýchlom teste!
ČO PREZRADILI TVOJE ODPOVEDE?
"Drsné" typy, ktoré sa nevedia správať - to je presne to, s čím by si mala vo vzťahu problém. Potrebuješ stabilný a láskyplný vzťah založený na dôvere. Chlap, ktorý ti raz zaklame, to spraví znova, zbytočne mu šance nedávaj! Ak nepozná slovo romantika či vernosť, ruky od neho preč. Nezmeníš ho.
ČO PREZRADILI TVOJE ODPOVEDE?
Pri tebe neexistuje nejaký extrém, ktorému by si sa mala vyhnúť. Nebude ti to však fungovať s mužom, ktorý s tebou nechce zmysluplne tráviť spoločný čas, či bude prehnane žiarlivý. Ak nemáte rovnaké hodnoty a sny, zbytočne sa budeš snažiť o krásny vzťah. Ak má chlap vysoké ego či nezdvorilé správanie, utekaj!
ČO PREZRADILI TVOJE ODPOVEDE?
Jedno je jasné, citlivého romantika po svojom boku nepotrebuješ. Ak sa chlap správa príliš dokonale, daj mu zbohom. Ty potrebuješ po boku chlapa, ktorý sa vie o veci postarať, je silný a odvážny. Ak ťa na mužovi nezaujme jeho povaha či koníčky hneď od začiatku, budeš sa pri ňom nudiť. Vyhni sa chlapom, ktorí sa boja dobrodružstva a naznačia, že vo vzťahu ťa chcú vlastniť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy