Si po rozchode zúfalá, že to zase s ďalším mužom nevyšlo? Odteraz už takéto myšlienky nemusíš mať. Tvoje znamenie ti prezradí, prečo si vždy vyberáš nesprávnych mužov a ako to môžeš napraviť.

Baran

Do svojho života potrebuješ niekoho, kto je rovnako energetický ako ty. V skutočnosti však randíš s mužmi, ktorí majú opačné vlastnosti. Na to, aby bol tvoj vzťah úspešný, musíš byť vo vzťahu s mužom, ktorý miluje adrenalín a dobrodružstvo.

Býk

Nepočúvaš svoju intuíciu. Pri niektorých  mužoch si doslova cítila, že bolí tí praví, no tvoja tvrdohlavosť zvíťazila a tak si sa s nimi rozišla. Niekedy je dobré, ak počúvaš ostatných a svoje vlastné myšlienky. Ak nie, žiadny tvoj vzťah nebude úspešný.

Blíženci

Nevieš dobre komunikovať a niektorých mužov sa bojíš. Si spoločenská a miluješ, keď máš okolo seba veľa ľudí. No akonáhle sa k tebe niekto priblíži a pokúsi sa dostať hlbšie, utečieš. Bojíš sa vzťahov a záväzkov, ktoré môžu byť naozaj vážne.

Rak

V živote si mala iba vzťahy, v ktorých boli muži sebeckí a starali sa len o seba. To je chyba. Na to, aby bol tvoj vzťah úspešný, potrebuješ porozumenie a lásku. Hľadaj si muža, ktorý nie je sebecký, no myslí aj na teba.

Lev

Vyberáš si tých nesprávnych preto, pretože si rada, ak môžeš byť stredobodom pozornosti a ak ťa ľudia počúvajú. No pre úspešný vzťah potrebuješ mať toto všetko v rovnováhe. Nesmieš si hľadať „dobrého“ muža, ktorý ti na všetky veci povie „áno“, pretože potom vzťah rýchlo skončí. Musíš mať muža, ktorý bude hovoriť áno/nie v závislosti od situácie.

Panna

Máš problém s tým, že niekedy nevieš čo chceš. Preto sa ti stáva, že častokrát skončíš s mužom, ktorý ťa zničí. Hľadaj si muža, ktorý je zabezpečený, zodpovedný, úprimný a dá ti veľa lásky. Jedine tak budeš šťastná a budeš mať všetko.

Váhy

Hľadáš si muža, ktorý je dokonalý a to nie je správne. Musíš pochopiť, že na svete dokonalosť neexistuje a žiadny muž nie je perfektný. Keď si toto uvedomíš, príde muž, ktorý ťa bude úprimne milovať a ty mu dáš konečne šancu. Keď to pochopíš, všetko ti bude dávať zmysel.

Škorpión

Všade hľadáš nejaké problémy. Na to, aby si mala úspešný vzťah, musíš myslieť optimisticky. Nesmieš si vytvárať svoje vlastné problémy, pretože potom budeš len nešťastná a žiaden muž ti nepomôže. Ak si chceš muža udržať, užívaj si prítomnosť.

Strelec

Máš „šťastie“ na chlapov, ktorí život neberú až tak vážne. To je pre teba problém, pretože ty si vyspelá a berieš všetko vážne. Musíš si hľadať muža, ktorý je na rovnakej psychickej úrovni ako ty. Jedine tak budeš šťastná.

Kozorožec

Toho nesprávneho muža si vyberieš vždy preto, pretože si moc naivná. Pri každom dúfaš, že je to ten pravý, no po pár mesiacoch sa ukáže, že to tak nie je. Otvor oči a nedôveruj každému. Všetko si 2x prever, inak môžeš skončiť znovu so zlomeným srdcom.

Vodnár

Randíš s mužmi, ktorí sa s tebou cítia bezpečne a vedia, že im nič nehrozí. Si dobrá žena, no niekedy nie je na škodu, ak sa prejavíš. Povedz si, aké veci ti vadia, čo chceš inak, kam chceš ísť, čo je dovolené a čo už nie. Jedine s hranicami môžeš dosiahnuť trvalý vzťah.

Ryby

Si vždy ochotná ľuďom pomôcť. To je dôvod, prečo sa vždy zamiluješ do nesprávneho muža – využíva ťa. Nechávaš sebou manipulovať a to nie je správne. Pravá láska je taká, ktorá ťa bude rešpektovať a milovať úprimne.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.