Instagram/lophotobirth

S prichádzajúcimi horúcimi dňami začína sezóna letných lások. Sukne sú kratšie, výstrihy väčšie, muži chodia často hore bez a vzrušenie je na svete.

Ako však premeniť summer love na dlhodobý vzťah? Pokiaľ chceš, aby z tohto flirtu bolo niečo viac, vyskúšaj tieto 4 rady.

Nestretávajte sa každý deň

Hoci si myslíš, že práve tým u neho zaboduješ, vyvolá to opačný efekt. Aj napriek tomu, že je to letná láska a mala by si využiť všetky dni, nerob to. Pokiaľ si ho chceš naozaj udržať aj po prázdninách, „nezadus“ ho neustálym stretávaním. 2-3 alebo 4 dni do týždňa budú naozaj stačiť. Dosť na to, aby ste si užili, no zároveň dosť na to, aby ste si neliezli na nervy.

Od začiatku majte nastavené hranice

Ak uvažuješ o tom, že z flirtu chceš dlhodobý vzťah, vždy požaduj niečo viac. Nie iba nezáväzné milovanie a užívanie si. Chodievajte na grilovačky, na stanovačky, pozvi ho do kina, choďte si zaplávať alebo sa bežte pozrieť na nejakú výstavu v meste. Robte spolu niečo zaujímavé a pomaly mu o sebe odhaľuj viac informácii.

Vzbuď u neho presvedčenie, že si naozaj tá pravá

Rob všetko pre to, aby sa do teba zamiloval a z nezáväzného doťahovania sa bude vzťah. Pracuj na sebe, staraj sa o seba, buď dámou, snaž sa byť nezávislá, maj veľa bočných aktivít a urob zo seba „hviezdu“. Vďaka tomu bude po tebe túžiť a nebude ťa brať len ako objekt rozkoše.

Zoznám ho s tvojimi priateľmi

Možno trochu manipulatívny krok, no vždy funguje. Pokiaľ sa zoznámi s tvojimi priateľmi a rodinou, nebude cesty späť. Budú ho brať ako súčasť tvojho života, a keď to bude chcieť s tebou ukončiť, pôjde to ťažšie. Avšak, nespoliehaj sa len na to. Aby z letnej lásky naozaj vznikol vzťah, musí tam byť náklonnosť na obidvoch stranách. Bez nej to nepôjde.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating