Stále slobodná

Aj ty máš pocit, že všetci okolo teba sú zamilovaní, len ty nie? Netušíš, či máš jednoducho smolu alebo je v tebe „chyba“? Sprav si náš rýchly test a zisti, prečo si stále slobodná.

Ako dlho trval tvoj najvážnejší vzťah?

Ako dlho si už sama?

Čo bolo dôvodom tvojho posledného rozchodu?

Ako si predstavuješ svojho budúceho partnera?

Prečo z tvojich známostí nebolo nič viac?

Vieš si predstaviť, že by si od zajtra žila s chlapom?

Čo na svojom single živote miluješ?

Čo na svojom single živote neznášaš?

Čo by malo byť podľa teba základom tvojho nového vzťahu?

S čím vo vzťahu máš problém?

Kvíz pre single ženy: prečo sa ti nedarí nájsť partnera?
ČO PREZRADILI TVOJE ODPOVEDE?
Zdá sa, že ty máš na vzťah a svojho budúceho partera trocha vysoké nároky. Navyše, miluješ slobodný život a nie si ten typ, ktorý sa bez problémov niečoho vzdá. Kým si neuvedomíš, že vzťah je o dvoch ľuďoch, šťastie v láske nenájdeš.
ČO PREZRADILI TVOJE ODPOVEDE?
Zdá sa, že na partnerský život si pripravená, no keď ide do tuhého, cúvneš. Zrejme máš zlú skúsenosť alebo obyčajný strach. Je dosť možné, že človek, ktorý je pre teba ten pravý, je niekde na blízku, no ty to nevidíš, pretože čakáš na princa na bielom koni. Ale tu nie si v rozprávke, dovoľ mu, aby ťa spoznal.
ČO PREZRADILI TVOJE ODPOVEDE?
Ak si sa bála, že je v tebe chyba, si na omyle! S tebou a tvojím postojom nie je nič zlé. Jednoducho toho pravého eštelen spoznáš. Stačí, ak prestaneš tak zúfalo hľadať a dúfať. Ži svoj život najlepšie ako vieš. Láska príde vtedy, keď to budeš najmenej čakať.

Ak by si chcela vedieť, či za to nemôžu city k bývalému, urob si tento kvíz. Zisti, či je to už uzavretá kapitola alebo príbeh pokračuje.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy