unsplash.com

Keď niekoho miluješ, nedávaš mu dôvod na to, aby mal pochybnosti. Nedávaš viac pozornosti niekomu inému, ale celú pozornosť venuješ svojmu priateľovi. Nemusí čakať na správu od teba hodiny, ale odpíšeš mu hneď, ako sa bude dať. Nezrušíš s ním plány na poslednú chvíľu, ak príde lepšia príležitosť.

Nerobíš si z neho záložný plán.

Keď niekoho miluješ, nedávaš mu dôvod, na to, aby pochyboval o tom, či si mu verná. Neprídeš neskoro domov bez vysvetlenia. Netráviš čas tým, že si na zoznamke. Nedávaš niekomu, koho miluješ, pochybnosti o tom, či je pre teba dosť dobrý.

zdroj: unsplash.com

Keď niekoho miluješ, nedávaš mu dôvod na to, aby pochyboval, či si emocionálne vyspelá. Neuhýbaš očami, keď s ním komunikuješ o svojich pocitoch. Keď sa hádate, nerozplačeš sa len preto, pretože veci nie sú podľa teba.

Keď niekoho miluješ, nedávaš mu pocit pochybnosti, či s ním zostaneš navždy. Nevyhýbaš sa konverzácii o budúcnosti. Nevyhýbaš sa stretnutiu rodičom. Nechceš, aby ste strávili dovolenku od seba. Nechceš, aby sa tvoj partner cítil, že je len niekto „dočasný“.

Keď niekoho miluješ, nedávaš mu dôvod na pochybnosti, či hovoríš pravdu. Nezvaľuješ všetko na nedostatok času. Nehovoríš malé klamstvá len preto, aby si ho nenahnevala. Nedávaš osobe, ktorú miluješ, dôvod na to, aby si myslela, že pred ňou niečo tajíš.

zdroj: pexels.com

Keď niekoho miluješ, nedávaš mu dôvod pochybovať o tvojom potenciáli. Po niekoľkých týždňoch vzťahu sa nestaneš lenivá. Nevyžaduješ od neho, aby sa postaral o 95 % práce. Nechceš od neho neustále ospravedlnenie, prečo nie je teraz ten správny čas na urobenie niečoho.

Keď niekoho miluješ, nedávaš mu dôvod pochybovať o tom, či si dosť dobrá partnerka. Nezabudneš na vaše výročie. Nebudeš spochybňovať jeho názory. Nebudeš ho s niekým porovnávať. Nebudeš sa ho snažiť manipulovať. Nebudeš si myslieť, že si lepšia ako on. Nedáš mu viac dôvodov odísť, než zostať.

Keď niekoho miluješ, miluješ ho na 100 %.

Zdroj: thoughtcatalog.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating