Aký štýl sa ti hodí?

Ženy a móda, to je nekonečný príbeh. Oblečenie riešime celý náš život. Rovnako dlho sa snažíme nájsť štýl, ktorý nám nielen sedí, ale sa v ňom aj cítime pohodlne. Otestuj sa v našom kvíze a zisti, ako ťa podľa neho vidíme my. Ktorým štýlom by si sa mala uberať?

A ak chceš vedieť, čo o tebe prezrádza tvoja obľúbená farba oblečenia, prečítaj si tiež tento článok. Vybrať si môžeš z týchto farieb – červená, oranžová, žltá, zelená, modrá, fialová a klasicky čierna a biela. Ktorá to je?

Aký štýl ti pristane najviac?

Koľko máš rokov?

V akom životnom štádiu sa práve nachádzaš?

V čom sa cítiš byť najviac "svoja"?

Ak sa povie móda, ktoré zo slov ti napadne najskôr?

Ktorá z týchto žien má podľa teba najlepší štýl?

Ktorú z týchto možností by si zvolila pri obliekaní?

Ktorý z týchto doplnkov je tvoja prvá voľba?

Kde najčastejšie berieš inšpiráciu na outfity?

Vlastníš nejaký dizajnérsky kúsok?

Ako často nakupuješ?

Aký štýl obliekania sa k tebe hodí najviac? Otestuj sa a zisti, ktorým smerom sa uberať!
AKÝ ŠTÝL TI SEDÍ NAJVIAC?
Nepotrpíš si na nové trendy a fashion blogerky ti nič nehovoria. Najlepšie sa cítiš v oblečení, ktoré je pohodlné. Práve pohodlie je pre teba dôležitejšie ako dojem, ktorý by si mohla na ľudí urobiť. Športové kúsky tvoria základ tvojho šatníka. Aj napriek tomu by si mohla začať trocha experimentovať a obliekať sa nielen podľa nálady, ale aj udalosti, na ktorú sa chystáš. Odporúčame ti nájsť univerzálne čierne nohavice, v ktorých sa budeš cítiť v pohode, a zároveň vyzerajú viac trendy ako šedé legíny. Zabudni na tričká s popismi a obrázkami, stav na jednofarebné topy.
AKÝ ŠTÝL TI SEDÍ NAJVIAC?
Aj keď je pojem športová elegancia niečo, nad čím sa dizajnérom dvíha žalúdok, práve toto slovné spojenie je to, čo sa k tebe hodí najviac. Všímaš si, čo sa nosí a čo je aktuálne trendy, no nie si na tom úplne závislá. Rada sa inšpiruješ, no vyberáš si len tie kúsky, s ktorými si stotožnená. Nekúpiš si každý trendový kúsok iba pre to, že to má každý. Ty predsa nechceš byť ovca v dave. Drž sa vlastného štýlu, no nezabudni si vyberať kúsky, ktoré lichotia aj tvojej postave. Podľa tvojich odpovedí ťa vidíme v jednoduchých outfitoch, ktoré vieš skvele zaklincovať detailmi v podobe doplnkov či výraznejších búnd a kabátov.
AKÝ ŠTÝL TI SEDÍ NAJVIAC?
Ty si úplný módny maniak. Všetky trendy máš nielen v malíčku, ale aj vo svojom šatníku. Rada experimentuješ, no najlepšie sa cítiš v outfitoch, ktoré podčiarkujú tvoju ženskosť. Každý deň je však z teba iná žena. Nebojíš sa ísť ani do street fashion, no podľa tvojich odpovedí by sme povedali, že toto nie je tvoja cesta. Ostaň pri šatách, sukniach a doplnkoch, vďaka ktorým vyzeráš žensky. Nezabudni však, že niektoré príležitosti si žiadajú pohodlné a vhodné oblečenie. Do lesa sa fintiť naozaj nemusíš.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy