Jesenné trendy
Pexels/Leeloo Thefirst, Unsplash/Laura Chouette, Pexels/Alesia Kozik

Je najvyšší čas predstaviť si jesenné trendy na tento rok! Leto už onedlho skončí a aby si vedela zariadiť svoj šatník na chladnejšie dni, máme pre teba pár tipov. Tie zverejnili portály Glamour a Vogue a musíme uznať, že sa máme na čo tešiť. 

Vybrali sme 10 tých najlepších kúskov, ktoré reálne môžeš zaradiť do svojho šatníka. A niektoré z nich možno už aj vlastníš a nebudeš musieť kupovať nič nové. Nezabúdaj, že najudržateľnejšia móda je tá, ktorú už máš doma.

Čierny kabát

Nestarnúca klasika, ktorá sa hodí ku všetkému, k čižmám aj teniskám. Je len na tebe, po akej dĺžke siahneš, no neboj sa ani tých dlhších. Ak si kúpiš naozaj kvalitný kúsok, budeš ho môcť nosiť roky.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Amanda Sand (@amanda_sand)

Všetko červené

Aby si pochmúrne jesenné počasie trochu oživila, stav na trendy červenú farbu. Ak máš trochu obavy, zvoľ len jeden červený kúsok, no nemusíš sa báť ani toho, ak sa do červenej oblečieš celá – budeš naozaj neprehliadnuteľná.

Biela košeľa

Ďalší základný kúsok, ktorý by mala mať v šatníku každá žena. Biela košeľa je univerzálna a môžeš ju nosiť na rôzne spôsoby. Môžeš si byť istá, že ňou nič nepokazíš.

Biznis móda

Pri košeli ešte chvíľu ostaneme, pretože túto jeseň bude trendy aj biznisové oblečenie. Nemusíš pracovať v kancelárii, aby si sa tak obliekala. Priprav si teda nejaký kostým, elegantné nohavice, sukňu a košeľu či blúzku. Takáto elegancia môže byť príjemným spestrením tvojho šatníka a určite v takomto oblečení budeš vyzerať skvele.

Biznis móda
zdroj: Pexels/Leeloo Thefirst

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista