Jesenné trendy
Pexels/Leeloo Thefirst, Unsplash/Laura Chouette, Pexels/Alesia Kozik

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Odhalené ramená

Kým budú teploty ešte príjemné, siahni po kúskoch s odhalenými ramenami. Tie vyzerajú veľmi žensky a keď k tomu pridáš nejaké podpätky, môžeš ísť rovno baliť chlapov.

Žena na lúke
zdroj: Pexels/Dasha Mak

Nestarnúca klasika

Obyčajné tričko, nohavice a blejzer s rozopnutými gombíkmi. K tomu tenisky či čižmy a môžeš vyraziť. Ide o jeden z najbežnejších outfitov, no túto sezónu je medzi trendmi. Aj keď takto možno chodievaš oblečená bežne, počas nadchádzajúcich týždňov sa môžeš cítiť o čosi výnimočnejšie.

Kvetinové vzory

Ale nie také žiarivé ako počas leta, ale skôr na tmavších podkladoch a také jemnejšie a jednoduchšie. Rovnako sa medzi trendy dostali aj rôzne umelecké a asymetrické motívy. Neboj sa preto potlače.

Bez svetra to nepôjde

K jeseni patrí neodmysliteľne aj sveter a inak tomu nebude aj tento rok. Medzi jesenné trendy patria svetre od výmyslu sveta, vyber si taký, ktorý sa ti najviac páči a budeš sa v ňom cítiť pohodlne.

Čo mužov odpudzuje?
zdroj: Unsplash/Giulia Bertelli

Metalické farby

Aby sa jeseň neniesla len v smutných farbách, siahni aj po tých metalických. Napríklad také metalické šaty spolu s tým čiernym kabátom budú vyzerať dokonalo.

Veľké šály

Aby si sa trochu zohriala, siahni po veľkých šáloch, do ktorých sa môžeš doslova zabaliť. Či už pôjde o jednofarebné alebo originálnejšie kúsky, necháme na teba.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa A N D R E A ♡ (@enndreya)

Tak čo, na ktorý trend sa tešíš najviac?

Zdroj: Glamour & Vogue

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista