Pexels/Maryia Plashchynskaya

Vedela si, že podľa povahy si vyberáš podvedome aj oblečenie, ktoré nosíš? V článku, ktorý publikoval magazín Color-meanings definovali 8 farieb oblečenia, ktoré vedia odhadnúť tvoju povahu.

Keď sa začítaš do článku, môžeš nám neskôr potvrdiť, či je to pravda alebo nie.

Červená

Pokiaľ nosíš rada červenú, prezrádza to o tebe, že rada riskuješ a nebojíš sa nových vecí. V živote máš tendenciu stáť si pevne za svojimi názormi a bojovať za spravodlivosť. Vo vzťahu si rada dominantná a skúšaš experimentovať. Z názorov ostatných si nerobíš ťažkú hlavu.

Oranžová

Ak obľubuješ oranžové oblečenie, si spoločenská a rada sa pohybuješ v kolektíve. Potrebuješ okolo seba stále veľa ľudí, pretože máš potom pocit, že sa môžeš na každého spoľahnúť a pomôžu ti. V obklopení ľudí sa cítiš bezpečne a ako doma. Nemáš rada samotu, pretože keď si sama, máš tendenciu myslieť na zlé veci.

Žltá

Keď sa často obliekaš do žltej, podľa všetkého máš logické a otvorené myslenie. Ľuďom okolo teba dôveruješ a nemáš problém sa zveriť do rúk aj neznámemu človeku. Často si naivná, no zatiaľ sa ti nestalo nič zlé. Vždy sa snažíš myslieť pozitívne, pretože vieš, že negativita ti nič dobré neprinesie.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife