Páči sa ti, ale stále nevieš, ako si ho úplne získať? Dôležité je, aby si hlavne nevyzerala zúfalo. Nesmieš mu dať pocítiť, že tvoja pozornosť spočíva iba na ňom. Dovoľ mu túžiť po tebe rovnako, ako ty po ňom. Existuje mnoho spôsobov. Môžeš byť tajuplná, a predsa zdravo sebavedomá a nezávislá. Je na tebe, ktorú metódu si vyberieš, ale nerob zo seba niekoho, kým rozhodne nie si. Portál Power of Positivity, Panda Gossipis a Thought Catalog uviedli týchto 6 nápomocných tipov.

Nech hovorí tvoja tvár

Aj keď si z neho nervózna, nerob zo seba plaché dievčatko. Pozorne sa na neho dívaj, kým rozpráva. Sleduj jeho mimiku, načúvaj jeho zaujímavým slovám. Očný kontakt je mimoriadne dôležitý. Dávaš mu tak najavo svoj záujem a ten ti koniec-koncov oplatí. Rovnako nezabudni ani na úsmev. Jemne sa zasmej na jeho historkách a neboj sa mať pery v tejto krásnej krivke. Potrebuje vedieť, že ti je s ním dobre. Presne týmto spôsobom to dáš v správnej miere najavo.

zdroj: Photo by Andrea Piacquadio from Pexels

Jemne flirtuj a neboj sa použiť dotyk

Nemusíš po ňom hneď vyštartovať. Dopraj mu dominantnosť. Vieš k tomu procesu však prispieť. Prehadzovaním vlasov a jemným nakláňaním hlavy nič nepokazíš. Samozrejme, v rozumnej miere. Nevystrájaj, ako by si bola na metalovom koncerte. K dobrému dojmu ti pomôže aj parfém. Kvalitná a príťažlivá vôňa ženy je nezabudnuteľná, ale dávaj si pozor na množstvo. Ak chceš, aby sa to vyvíjalo ešte lepším smerom, doslova prilož ruku k dielu. Nenápadné jemné dotyky môžu na neho tiež zapôsobiť. Neboj sa ho pohladiť alebo poťapkať. Avšak urob to v správnom momente, nie nasilu.

Buď sebavedomá a spokojná sama so sebou

To, ako miluješ samú seba ukazuje ostatným, ako sa k tebe majú správať. Sebavedomá žena dokáže vždy niečím zaujať. Môže to byť práve tá istota, s ktorou rázne kráča alebo spôsob ako sa vyjadruje. No zaujme predovšetkým tým, že je spokojná sama so sebou. Buď hrdá na to, kým si. Uvedom si všetky svoje silné a slabé stránky. Pracuj na sebe. Keď si uvedomíš vlastnú hodnotu, všimne si to aj on. Zbadá, čo v sebe ukrývaš a s akou ženou má tú česť.

Nebuď zúfalá

Nedávaj mu príliš pocítiť, že ho chceš. Ak sa ti napríklad pár dní neozval, nevypisuj mu. Nevnucuj sa. Ozve sa, keď bude chcieť. Ty mu dáš zatiaľ takto najavo, že máš aj dôležitejšie povinnosti, než sa len zaoberať ním. Iná situácia je, keď si napríklad v kaviarni a vymeníš si s neznámym chlapcom zvedavé pohľady. Preskočila iskra a páči sa ti? Dobre pre teba, ale nepreháňaj to s očným kontaktom. Nepretržité zazeranie by nemuselo vytvoriť ten správny dojem. Párkrát sa na neho pozri, venuj mu letmý úsmev a to bohate stačí.

zdroj: Free photo from Pexels

Buď nezávislá

Ako sme spomínali, sebavedomá žena dokáže byť pre muža neuveriteľne príťažlivá. To platí aj po finančnej stránke. Kde je napísané, že chlap musí všetko platiť? Žijeme v 21. storočí, čiže sem-tam sa môžeš buchnúť po vrecku aj ty. Spraví to na neho dojem. Samozrejme, urob to vtedy, ak mu to nejde proti srsti. Prípadne sa pokúste vytvoriť kompromis. Je skvelé, ak si silná a emancipovaná žena, lenže chlapi sa potrebujú niekedy cítiť ako na koni. To však platí aj opačne.

Nezabúdaj na ženskosť

Je skvelé, ak sa dokážeš v jeho spoločnosti dobre uvoľniť. Lenže nemusíš sa správať ako hulvát. Dbaj na svoje vyjadrovanie a spôsob správania. Napríklad, keď si sebavedomá a si si sama sebou istá, buď pokorná. Nemusíš sa nad ním povyšovať. Namyslenosť ti v ničom nepomôže a skôr ho to odstraší. Byť ženou je krásne. Sme krehké, a predsa silné. Dovoľ mu, aby na to prišiel sám. Buď jemná nežná a trocha tajomná. Nemusí o tebe hneď všetko vedieť. Jednoducho, buď dáma.

Zdroj: Power of Positivity, Panda Gossipis a Thought Catalog

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.