Photo by Gabriel Bastelli from Pexels

My ženy dokážeme byť niekedy riadne komplikované a rovnako aj naše city. Samé sa v nich nemusíme vyznať, nie to ešte niekto druhý. Možno si to ani nemala v pláne, a predsa si sa na neho naviazala. Neboj sa. Nie je to nič zlé. Tie najmenej očakávané veci sú tie najlepšie. Portál Her way, A new mode a Cosmopolitan uviedli 7 znakov, kedy chlap skutočne dostal ženu.

Nedokážeš z rúk odložiť telefón

Si schopná si s ním vypisovať celý deň bez toho, aby si tŕpla strachom, či sa ešte vôbec ozve. Dal ti totižto istotu, vďaka ktorej sa cítiš sebavedome a nadšene čakáš na ďalšie upozornenie v chate. Nebojíš sa, že by sa z ničoho-nič vyparil.

Zmizlo akurát tak tvoje vyhýbanie sa telefonátom. Ak nemáte čas si písať počas nabitého dňa, môžete si všetko povedať vo večernom hovore a zároveň budeš počuť jeho hlas, ktorý sa ti tak veľmi páči.

Poznáš naspamäť všetky vaše konverzácie a nedokážeš o ňom prestať rozprávať

Aj keď sa vidíte každý deň, alebo naopak, vždy si ukladáš tie pekné správy, ktoré ti vytvárajú vnútri známe chvenie. Keď potrebuješ dávku úsmevu, či šťastia, jednoducho si vaše konverzácie prečítaš znova a si ako v siedmom nebi.

Nedokážeš ho dostať zo svojej hlavy a ústa tiež nie sú výnimkou. Tvoja kamarátka pozná o vás dvoch každý jeden detail, a predsa jej to musíš znova zopakovať alebo informovať o nových veciach. Doslova žiariš láskou a chceš ju zdieľať s každým vôkol seba.

Je z teba snílek

Možnože nemôžete byť fyzicky pri sebe, ale stále si predstavuješ, aké by to bolo. Snívaš o vašom stretnutí, premýšľaš, ako ho ohúriť a milo prekvapiť. Aj toto je prejav zaľúbenia. Hlavne, keď máš splniť milión povinností a ani za svet sa nedokážeš sústrediť.

Čo myslíš, prečo? Kam odchádzajú tvoje myšlienky? Samozrejme, že k nemu. V hlave si neustále prehrávaš momenty, ktoré ťa najviac dostali a snívaš o ďalších.

Je to všetko pekné, ale nezanedbávaj kvôli nemu svoju školu, či prácu. Nedovoľ, aby ťa to príliš ovplyvnilo. Láska alebo teda toto zaľúbenie môže mať veľký dopad na naše fungovanie.

Ak sa niečo pokazí, môžeš kvôli tomu napríklad stratiť chuť do jedla a budeš sa cítiť vyčerpanejšie. Je krásne cítiť intenzívne emócie, ale dbaj na to, aby ťa to nepohltilo príliš.

5 hodín je ako 5 minút

Môžete byť spolu celý deň a aj tak už pri lúčení cítiš, ako ti chýba. Keď si zaľúbená, čas plynie neuveriteľne rýchlo a koniec-koncov, nikdy nemáme dosť. Chceš s ním byť čo najviac, aj keď vnútorne cítiš, že si z neho totálne vedľa.

Úplne ťa dostal. Potom, keď ležíš v posteli a spomínaš, aký ste mali krásny deň, nedokážeš prestať myslieť na jeho tvár. Všímaš si na ňom absolútne všetko a o to väčšmi ťa priťahuje. Nemusí byť dokonalý, dobre to vieš. Ale zo dňa na deň sa stáva jeho úsmev tvojou najistejšou mapou.

Môže ti spôsobiť motýliky v brušku, ale aj ťa upokojiť

Poznáš ten pocit, keď ti po náročnom dni stačí jediné objatie, aby si sa cítila omnoho lepšie? Zažívaš to pri ňom? Nebráň sa tomu. Jednoducho si sa zaľúbila. Láska nie je iba o nekonečnom vzrušení. J

e dôležité, aby ťa tvoja milovaná osoba dokázala podržať práve vtedy, keď to najviac potrebuješ. Dáva ti tak najavo, že mu môžeš plne dôverovať. Dnešná doba je skutočne ťažká, v ktorej stretneš rôznych ľudí.

Ak si našla niekoho, komu sa môžeš zdôveriť so svojimi obavami, či želaniami a on ti na oplátku povie svoj úprimný názor, váž si ho. Takýto ľudia sú vzácni a vo vzťahu veľmi dôležití.

Záleží ti na jeho potrebách a si ochotná vytvárať kompromisy

Spokojnosť dvoch ľudí vo vzťahu je veľmi dôležitá. Ako by si mohla byť šťastná, keď vidíš, že nie sú naplnené potreby tvojho partnera? Ľúbiš ho, a práve preto si schopná spraviť malé obete. Spravíš čokoľvek, len aby si videla jeho úsmev.

Samozrejme, malo by to byť vyvážené. Je dôležité, aby ste obaja pochopili, že sebeckosť do vzťahu nepatrí. Predtým sa ti možno vytvárali ťažšie kompromisy. Zrejme si chcela, aby bolo všetko podľa teba. Pri ňom to je však úplne iné. Prečo? Je to obojstranné. Ochota a vzájomná spokojnosť dokáže spraviť divy.

Chceš o ňom vedieť všetko a uvažuješ dopredu

Zbožňuješ, keď ti rozpráva príbehy z detstva alebo príhody, z ktorých má úžasné zážitky. Nie je nič krajšie, ako keď sa dvaja ľudia prirodzene spoznávajú a vytvárajú si tak silné puto. Možno práve preto teraz uvažuješ, že by mohol ísť s tebou niekedy na dlhší výlet alebo koncert tvojho obľúbeného interpreta.

Pri týchto nápadoch sa ani nemusíš cítiť nervózne, pretože to všetko prichádza samo. Buďte prirodzení a nebráňte sa citom. Láska je krásna a na vzťahu treba neustále pracovať.

Zdroj: Her way, A new mode a Cosmopolitan

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating