youtube.com/Caters Video

Situáciu, kedy chodí muž na pivko do krčmy častejšie, ako by mal, pozná veľa žien. A mnohé by to rady zmenili. Jednou z nich bola aj 48-ročná Jayne, ktorá sa túto situáciu rozhodla vyriešiť naozaj kreatívne. Svojmu manželovi Paulovi postavila na ich záhrade vlastný pub. 

Zdravotnej sestre a matke troch detí sa zdalo, že jej manžel totiž trávi v miestnej krčme priveľa času. V snahe udržať ho doma a pod dohľadom vymyslela riešenie, ktoré mu teraz mnoho chlapov závidí. Veď ktorý milovník piva by nechcel mať svoj vlastný pub?

Ako sama Jayne povedala, už dlhšie chcela vyrovnať ich záhradu, a tak to rovno spojila aj s plánom, ako udržať manžela doma. O 5 mesiacov neskôr (a 18 000 libier menej) im na záhrade stála naozaj útulná drevená krčmička, ktorú pomenovala The Doghouse Inn. V angličtine sa totiž hovorovo používa „psia búda“ na pomenovanie lokálnej krčmy. Teraz môže tvrdiť, že jej muž je doslova v búde na záhrade.

Z drevenej búdy pomocou dekorácii a drobného nábytku vytvorila naozaj dobre vyzerajúcu krčmu, v ktorej má muža pod dohľadom, a vďaka tomu vraj ušetria stovky libier, ktoré by inak minul niekde v meste. Z tohto nápadu sú nadšené aj ich deti, ktoré tak majú nové miesto na stretávanie sa so svojimi kamarátmi.

 

Zdroj: dailymail.co.uk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News