instagram.com/laurandnicolas

Hviezdy určili jasne! Príťažlivosť, tajomnosť, elegancia, štýl, ale aj úprimnosť a intelekt. Malá ochutnávka toho, čím disponujú ženy narodené v týchto znameniach, ktoré si môžeš prečítať nižšie v článku, a ktoré muži jednoducho zbožňujú. Našla si sa v tom aj ty? Ak si nenašla svoje znamenia v tomto zozname, to neznamená, že nie si úžasná. Ide len o to, že každé znamenie zverokruhu je niečím charakteristické, no nie je to pravidlo, že to nemôžeš mať v sebe tiež.

Ryby

Dámy narodené práve v tomto znamení zverokruhu pôsobia na mužov mimoriadne, ale že mimoriadne atraktívne. Môže za to ich prirodzenosť a úprimnosť. No celému tomu dodáva ten správny šmrnc aj ich tajomnosť, čo je takým magnetom pre mužov. Sú veľmi milé a dali by aj posledné. No ak ich začne niekto kvôli tomu zneužívať, rýchlo vedia, ako sa brániť a koniec, druhú šancu nedajú. Tak pozor na to!

View this post on Instagram

Lil picnic wif bae

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Vodnár

Hviezdy tvrdia, že tieto ženy sú zas veľmi silné a nezávislé, taktiež sebavedomé a krásne. No a preto muži nevedia odolať takémuto pokušeniu. Okrem toho sú energické a veselé, čo sú ďalšie dôvody, prečo s nimi muži túžia tráviť všetok svoj voľný čas. Úprimne, kto má rád nudu, my teda takého človeka nepoznáme. A obzvlášť muži potrebujú akého si ťahúňa, Vodnárky sú na to priam stvorené. Vedia vymyslieť skvelý program a veru, nik sa nenudí.

Kozorožec

Na tomto znamení zverokruhu možno obdivovať to, že vždy bojuje až do konca a nevzdáva sa tak ľahko svojich cieľov a snov. Keď niečomu verí a je si presvedčené o tom, že je to tak správne, ide si za tým. Muži to vedia veľmi dobre oceniť. Rovnako je i úprimné a muž, ktorý si získa srdce takejto ženy sa môže tešiť. Roky plné lásky, harmónie a pochopenia. Takéto ženy vedia vytvoriť pocit domova a nie jeden by si to želal. No nie?

 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy