Dôveruj načasovaniu tvojho života. Nájdeš si prácu, po ktorej túžiš a budeš ju milovať. Nájdeš si spriaznenú osobu, ktorá ti prinesie do života len to najlepšie. Staneš sa osobou, akou si vždy chcela byť. No všetko má svoj čas. V tom je život zaujímavý.

Náš život má svoju postupnosť a logiku a niekedy sa sami príliš snažíme a bránime sa tomu, čo pre nás nachystal. Nehovorím, že máme nečinne sedieť a čakať, čo nám prinesie, no niekedy nemôžeme ísť úplne proti nemu a bojovať s ním.

Niekedy sa veľmi snažíme a vypáli to absolútne zle. Môžeme robiť všetko možné preto, no aj tak nám to nevyjde. Odpoveď? Všetko má svoje načasovanie.

Niekedy sa príliš náhlime za niečím, čo nedáva úplne zmysel, no my si myslíme, že to v daný moment potrebujeme najviac. Čo tak spomaliť a vychutnávať si svoj život taký, aký ho momentálne máš? Je to obdobie, ktoré sa už nikdy nevráti a je len na tebe, ako budeš naň spomínať.

Zobraziť celú galériu (2)
zdroj: unsplash.com

Svoj život by si si mala vážiť. Mala by si dbať na to, aby si bola naň hrdá a robiť všetko preto, aby si robila to, čo ťa baví a mala okolo seba správnych ľudí. Niekedy nášmu životu nedôverujeme a ideme priamo, no pritom si neuvedomuješ, že nejdeš po cestách, ktoré mali byť pôvodné a tie najzáživnejšie.

Život presne vie, kedy ti má poslať ľudí, ktorí ťa majú niečo naučiť, ktorí ťa majú zradiť a ktorí sú tí, ktorí ti ho majú od základov zmeniť. On najlepšie vie, čo v daný čas potrebuješ, aj keď to nie vždy vidíš.

Niekedy sa len nechaj viesť a neplánuj všetko dopodrobna, pretože môžeš byť sklamaná. Nechaj tomu voľný priebeh a ži tak, ako je pre teba prirodzené, nie tak, čo vyžadujú od teba iní. Život vie najlepšie, kedy si spokojná.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.