Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Ak by si sa opýtala mužov, aká je ich obľúbená činnosť, minimálne polovica opýtaných by ti odpovedala, že s*x. Netaja s tým, nehanbia sa a verejne o tom dokážu diskutovať.

Tieto mužské znamenia si ho dokonca užívajú najviac zo všetkých.

Baran

Baran je silný a impulzívny. Má vášnivú povahu, ktorú nevedia skrotiť ani tie najkrajšie ženy. Dokáže to iba tá, do ktorej sa zamiluje. Pre svoju vyvolenú urobí prvé aj posledné, pretože sa stane láskou jeho života. V posteli si to vie užívať, pretože je bohém a chce len to najlepšie.

Jeho snom je milovať sa každý deň, pretože cíti, že táto aktivita ho dobíja energiou. Oproti iným, ktorých skôr vyčerpáva.

Škorpión

Tento muž tu nemohol chýbať. Rovnako ako Baran, aj Škorpión má vášnivú povahu, ktorú neskrýva. Pred každou priateľkou sa snaží byť úprimný a hneď od začiatku ju konfrontuje s oblasťou intímneho života. Taktiež by si prial, aby mal s*x často, pretože je to pre neho pôžitok, ktorý si užíva.

Svoj ideálny deň si bez neho nevie predstaviť. Ak si nájde partnerku, ktorá k nemu nemá vybudovaný rovnaký vzťah, dokážu ju rýchlo vymeniť.

Strelec

Nespútaný Strelec si užíva celý život, nie iba ten intímny. Očarí každú jednu ženu, ktorá s ním ide na rande. Avšak, je prefíkaný a vzťah nepotrebuje. Chce si len užiť jednorazovú známosť, ktorá od neho nebude čakať niečo viac. V posteli si rád užíva experimenty, menenie polôh a hlasné zvuky.

Bez toho to nie je ono, pretože si to chce neskôr predstavovať. Taktiež ho vzrušujú rôzne milostné hry, ktoré si môže zahrať so svojou partnerkou.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.