Aj keď je Štedrý deň len o týždeň, kráľovná Instagramu Zuzana Strausz Plačková sa ho rozhodla urobiť trochu skôr. Vo štvrtok si spolu so svojou rodinou urobila vlastné Vianoce. Na návštevu prišla jej mama a sestra spolu s deťmi a čaká ich víkend plný poriadnej vianočnej atmosféry. 

Po nepríjemnostiach, kedy Zuzanu spolu s manželom Reném zadržala polícia kvôli údajnej drogovej trestnej činnosti, si obaja začali viac užívať život doma. Keďže boli prepustení na slobodu, môžu si naplno vychutnávať ich nový dom, ktorý je už takmer dokončený a vyzerá naozaj luxusne a nádherne.

Toto pohodlie chcela Zuzana dopriať aj svojim najbližším. Keďže Vianoce by chceli tráviť u každého, aj u jej maminy, rozhodli sa, že si ich urobia predčasne. Veď predsa najdôležitejšie je to, že sú všetci spolu pokope, no nie?

Kým pre nás to bol obyčajný štvrtok, u Zuzany doma sa to zmenilo na Štedrý deň tak, ako ho všetci poznáme. Nechýbalo varenie kapustnice, príprava zemiakového šalátu a, samozrejme, ani odbaľovanie darčekov. Pre svoju rodinu pripravila nádherné a obrovské dary, ktoré určite nesklamali.

Najskôr začali s dievčatami, ktoré boli nedočkavé a pod stromčekom si našli všetky vytúžené hračky. Najväčšiu radosť mala Sofinka z Barbie domu, ktorý hneď aj začali skladať.

Pre sestru si Zuzka pripravila mierny šok. Podala jej Dior krabicu, v ktorej si myslela, že sa bude ukrývať kabelka. Keď ju však otvorila, našla si len vytlačený papier. Na tom sa ale ukrývalo to, po čom už dlho túžila – operácia očí. Takéto prekvapenie ju naozaj dojalo a bolo jasné, že nič podobné nečakala.

A mamine vymyslela trochu oddychu. Dopriala jej 5-dňový pobyt v Spa Aphrodite v Rajeckých Tepliciach, kde si so sebou môže zobrať ešte jednu osobu. K tomu pridala ešte drobnosti a finančnú hotovosť, ktorá sa vždy zíde.

O Zuzane, druhej najvyhľadávanejšej osobe na Google za tento rok, je známe, že rada dopraje nielen sebe, ale predovšetkým ľuďom, na ktorých jej záleží. Preto sa rozhodla potešiť ich práve takýmto spôsobom. Spoločne si tak užili nádherný vianočný deň.

Takto vyzerala vianočná atmosféra u Zuzany doma

Zuzka pôsobí veľmi šťastne a vyrovnane

Zdroj: Instagram/queen.plackova

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.