Instagram/queen.plackova

Pri Zuzane Strausz Plačkovej sme si už zvykli na to, že nás pravidelne aspoň virtuálne a prostredníctvom Instagramu prevedie zaujímavými destináciami. Aspoň na chvíľu tak môžeme mať pocit, že sa tam nachádzame aj my a užívame si teplé slnečné lúče namiesto bláznivého slovenského aprílového počasia.

Posledné týždne strávila Zuzka v Dominikánskej republike, odkiaľ jej cesta nesmerovala domov, ale rovno na ďalší výlet. Tento raz však nejde o dovolenku v pravom slova zmysle, ale o ozdravný ayurvédsky pobyt, ktorý najbližší mesiac absolvuje na Srí Lanke.

„Poviem vám, že si to tu užívam, toľko masáži, oleja a procedúr či zdravého jedla som ešte nezažila 😅✨ Ale je to naozaj super, lebo tu robíte pre seba a svoje zdravie to najlepšie, čo môžete a som šťastná, že tu môžem byť a Ayurvédsky liečebný pobyt absolvovať,“ podelila sa influencerka a úspešná podnikateľka na svojom Instagrame.

Aj keď Zuzana netrávi na mobile toľko času, než sme pri nej zvyknuté, pravidelne pridáva aspoň príbehy, v ktorých nás zoznamuje s dych berúcou prírodou a prostredím, ktoré si na Srí Lanke užíva. Býva takmer hneď pri oceáne, takže si môže vychutnávať nielen upokojujúci šum vody, ale aj nádherné východy či západy slnka.

Príroda Srí Lanky je naozaj úchvatná a pokús sa aspoň takto prostredníctvom fotiek na toto miesto teleportovať. Niekedy aj takéto maličkosti ako fotky pekných destinácií, nám dokážu vyčariť úsmev na tvári alebo zlepšiť našu náladu.

zdroj: Instagram/queen.plackova

zdroj: Instagram/queen.plackova

zdroj: Instagram/queen.plackova

zdroj: Instagram/queen.plackova
zdroj: Instagram/queen.plackova
zdroj: Instagram/queen.plackova

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News