Tá žena sa nikdy nenudí! Influencerka Zuzana Strausz Plačková v sebe nezaprie svojho podnikateľského ducha. Sama priznala, že neustále premýšľa nad tým, čo by mohla vymyslieť nové alebo ako svoje produkty vylepšiť. Teraz sa môžeš tešiť na jej ďalšiu novinku, no nepôjde o jej sólo vec. Na svojom Instagrame prezradila, že sa spojila s Jasminou Alagič Vrbovskou. 

Dokázala by si vymenovať všetky produkty, ktoré vznikli pod hlavičkou Queen Plačkovej? S najväčšou pravdepodobnosťou nie, pretože ich je naozaj veľa. Všetky sú však rovnako úspešné. Medzi jej posledné výtvory patria nízkokalorické diétne nápoje, ktoré sme samy vyskúšali a predošlom článku si môžeš prečítať náš úprimný názor.

Jej oblečenie, balzam a rúž na pery zase vyskúšala v poslednom videu aj obľúbená YouTuberka Jana Hrmová a servítku pred ústa si veru nedávala. Najväčší úspech ale zaznamenal jej kolagén, ktorý sa denne predáva na stovky. A vyzerá to tak, že niečo v podobnom duchu sa už čoskoro dostane do predaja.

Zuzka zdieľala vo svojich príbehoch, že začala spoluprácu s Jasminou Alagič Vrbovskou a vytvorili novinku „Queen Bikini body by Jasmina Alagič“. Zatiaľ nevieme, či pôjde o kolagén alebo niečo nové, no spojenie týchto dvoch inšpiratívnych žien určite zaručuje úspech a kvalitu.

Čo na takúto novinku hovoríš? Myslíš, že to bude spolupráca roka a tieto produkty sa budú predávať ako teplé rožky už len z dôvodu, že ide o dve tak vplyvné Slovenky? Nuž, necháme sa prekvapiť, no určite sa máme na čo tešiť.

zdroj: Instagram/queen.plackova
zdroj: Instagram/queen.plackova

Zdroj: Instagram/queen.plackova

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.