Najznámejšia slovenská influencerka, ktorá je považovaná za TOP 1 a úspešná podnikateľka Zuzana Strausz Plačková doplnila svoje portfólio produktov o novinku. Ide o nízkokalorickú diétu SLIM QUEEN a my sme sa ju rozhodli ochutnať. Oplatí sa ju kúpiť?

Hneď na začiatok treba poznamenať, že sto ľudí, sto chutí. To, čo chutí mne, nemusí tebe a naopak. Chcem ti dať môj subjektívny názor, čo si o diétnych nápojoch či polievke myslím. Keďže nejde o úplne najlacnejšiu záležitosť, zakúpila som si len dve balenia diétneho nápoja s príchuťou čokoláda a čučoriedka/malina. Z polievok som si vybrala paradajkovú, ktorú mám inak veľmi rada.

zdroj: autorka

Produkty som si objednávala v deň spustenia predaja a balíček prišiel domov za dva dni, takže s tým som bola spokojná. Jedna krabička obsahuje 12 porcií nápoja alebo polievky a môžeš si ich kúpiť na e-shope za 19,99 €.

Každá porcia je balená zvlášť vo vrecku, čo považujem za mierne negatívum kvôli veľkému množstvu zbytočného odpadu. Jedna nádoba s odmerkou by bola určite tiež vhodnejšou voľbou. Samozrejme, že chápem aj to, že ide o praktické balenie, ktoré môžeš zo sebou nosiť kamkoľvek, no chcela som poznamenať aj toto.

Príprava týchto produktov je veľmi jednoduchá. Do šejkra si dáš 250 až 300 ml studenej alebo teplej vody, vysypeš obsah vrecka a poriadne premiešaš. Množstvo vody prispôsob tomu, ako hustý nápoj chceš.

zdroj: autorka

Poďme ale k tej chuti. Ak už podobné produkty iných značiek poznáš, tá chuť ťa pravdepodobne neprekvapí, pretože je pomerne dosť podobná. Taktiež aj niektoré proteíny sú príznačné svojou miernou „umelou“ príchuťou. Tá v tomto prípade nebola až tak výrazná. Čo sa týka čokoládového nápoja, od toho som popravde čakala trošičku viac. Ide však len o moju subjektívnu chuť.

Oveľa viac mi chutila ovocná príchuť s čučoriedkami a malinami. Už hneď po otvorení balenia zacítiš veľmi príjemnú vôňu a aj tá chuť je lepšia. Nápoje nie sú presladené a určite oceňujem to, že takmer vôbec nepenia. Keď si ich porovnám napríklad s bežnými proteínmi, tam býva penivosť oveľa výraznejšia.

Ak mám byť úprimná, úplne najviac ma prekvapila paradajková polievka. Tam odporúčam použiť teplú vodu, aby si si mohla vychutnať tanier teplej polievky hotový doslova za minútku. Niekomu možno bude chýbať trochu soli alebo cukru, no polievku si môžeš dochutiť podľa vlastného uváženia. Ja som pridala trochu strúhaného syra, ktorý mám v paradajkovej polievke najradšej.

zdroj: autorka

Ešte by som rada poznamenala, že nápoj som nepila počas celého dňa, ale nahradila som ním raňajky, desiatu alebo olovrant. Ak by som to mala zhrnúť, produktom SLIM QUEEN od Zuzany Plačkovej by som dala 8 bodov z 10. Cena by mohla byť trochu nižšia, no ide tiež o individuálnu záležitosť.

Ak budem mať príležitosť, určite rada ochutnám aj ďalšie príchute. Ak sa rozhodneš objednať si tieto produkty, určite si vyber príchuť, ktorá ti je najsympatickejšie. Okrem nápojov a polievok si môžeš objednať aj diétnu tyčinku s kokosovou príchuťou.

Ak hľadáš nízkokalorické jedlo, ktorým by si nahradila niektoré porcie zo svojho dňa, určite SLIM QUEEN produkty ochutnaj. Vytvoríš si o nich svoj vlastný názor a možno im dáš aj 10 bodov z 10. Na záver musím povedať, že nejde o žiadnu spoluprácu ani propagáciu. Všetky produkty som si kúpila za vlastné peniaze a len som ti chcela povedať môj vlastný názor a skúsenosť. Možno ti pomôže pri rozhodovaní, či túto nízkokalorickú diétu ochutnáš aj ty.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.