YouTube/janahrmi

Zuzana Plačková je známa svojimi podnikateľskými schopnosťami. Svoje meno vložila do mnohých produktov, ktoré sú jedným z jej príjmov a dokáže ich predať v takom množstve, ako iné značky nie. Môže za to aj množstvo chvál a pozitívnych recenzií, ktoré sa na sociálnych sieťach objavujú.

A práve pre veľký záujem, najmä zo strany žien, sa produkty kráľovnej slovenského Instagramu rozhodla vyskúšať jej influencerská kolegyňa, Jana Hrmová. Tá je známou beauty blogerkou a jej slovu taktiež mnohé sledovateľky na 100 % veria. To vďaka tomu, že Jana sa nebojí nič povedať na hlas a ak sa jej niečo nepáči, kritiku povie bez ohľadu na to, o aký produkt či značku ide.

Zuzana pod svojím menom predáva tie najrôznejšie produkty, či už ako vlastné alebo v spolupráci s inými značkami, ktorým tak dvíha predaje. Kolagény, vitamíny, raňajkové kaše, polievky na chudnutie, lesky a rúže na pery, plavky, teplákové sety, spodné prádlo, formujúce oblečenie, rúška, … to je len malá ukážka z toho, čo ti na svojich sociálnych sieťach odporúča.

Práve letný teplákový set, vychválenú podprsenku, sťahujúce legíny, raňajkovú kašu, lesk a rúž si obľúbená influencerka Jana sama objednala, aby ich mohla sama otestovať a priniesť pravdivú recenziu. A servítku si pred ústa rozhodne nedávala.

Tak, ako sama zhodnotila, že niektoré produkty stoja za to, iné schytali kritiku. A to najmä v porovnaní cena – kvalita.

Ak si zvedavá, ako produkty dopadli, pozri si video

 

Zdroj: YouTube/janahrmi

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News