Z rozchodu je ťažké vyliečiť sa. Niekomu to však trvá kratšie, niekomu zas dlhšie. Dnes ti prinášam znamenia, ktoré sú zoradené podľa toho, za aký čas sa z rozchodu dostanú. Na akom mieste je to tvoje?

Váhy

Znamenie Váhy sa z rozchodu dostane rýchlo. Nebola to veľká láska, ktorú by prežívala. Mala svojho partnera rada, no nie natoľko, aby za ním dlho smútila.

Býk

Znamenie Býk hneď nasleduje Váhy. Smutné obdobie netrvá ani mesiac a už je Býk v poriadku. Napriek tomu ako hovorila o smútku a zlomenom srdci, nesie to dobre.

Ryby

Žena Ryby je citlivé znamenie ale z rozchodu si ťažkú hlavu nerobí. Keď sa s ňou niekto rozíde, vie, že za to nestál. Povie si, že na ňu čaká niekto iný a všetko je ešte len pred ňou.

Strelec

Strelcova láska je ťažká a komplikovaná. Z rozchodu sa spamätáva dlhšie než Váhy, no stále je to kratšie, než by si možno čakala. Ak príde do dvoch mesiacov s novou láskou, vieš čo máš čakať.

Vodnár

Znamenie Vodnára je veľmi nestále. Rozchod oplakala, posmútila si, venovala sa sebe a svojim koníčkom. Po pol roku je opäť šťastná a na nejaký rozchod si ani nespomenie.

Blíženci

Blíženci sú veľmi zvedavé znamenie. Ženu v tomto znamení rozchod bolí, pretože ľúbila úprimne a z celého srdca. Napriek tomu vie, že ak by to malo vyjsť tak by to vyšlo a keď nie, tak to nebol ten pravý.

Lev

Znamenie Lev je občas zahľadené do seba. Ak sa žena v tomto znamení s niekým rozíde, neustále hľadá chybu v sebe a snažím sa ospravedlniť mužovo správanie. Smutné obdobie u nej trvá dlho, no bude v poriadku.

Rak

Znamenie Rak nevie svoje emócie vyjadriť okoliu. Môžeš si myslieť, že už prestala byť smutná z toho, že sa s ňou niekto rozišiel, no opak je pravdou. U nej trvá zlé a single obdobie dlho.

Panna

Žena v znamení Panny rozchod len ťažko predýcha. Vždy si predstavovala, že zostane s jedným partnerom celý život, no nevyšlo jej to. Rozchod je ťažký a náročný. Ani po roku na to nevie zabudnúť.

Baran

Znamenie Baran je často tvrdohlavé. Neplače a ani nesmúti, no snaží sa získať muža naspäť. Dlhé obdobie nevie pochopiť, že rozchod je definitívny.

Kozorožec

Napriek tomu ako môže Kozorožec vyzerať vyrovnane, je to jedno z mála znamení, ktoré všetko prežíva. Rozchod a ťažké obdobie predýchava aj dva roky.

Škorpión

Znamenie Škorpión má večnú lásku. Táto žena nikdy nezabudne na to, koho milovala a vždy si spomenie na rozchod práve s ním, ak sa bude niekto rozprávať o podobných veciach.

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.