instagram.com/biankarumanova

Zakladateľkou značky NAMUR je slovenská influencerka Bianka Rumanová. Aj ženy dokážu byť úspešné podnikateľky a svet obchodu sa rozhodla Bianka okúsiť na vlastnej koži. Informovala o tom na svojom instagramovom profile.

Táto Slovenka je známa predovšetkým z Instagramu, na ktorý postuje svoj zdravý životný štýl a rovnako ohúrila aj svojou prirodzenou krásou. Sledovateľom poskytuje množstvo informácií zo sveta módy a keďže je kreatívna a originálna, prečo by si nezaložila niečo vlastné? Zatiaľ je na začiatku svojej cesty, ale vízia jej sna ju bude určite poháňať vpred.

„Kde som? Neviem presne, lebo som na začiatku, ale na správnej ceste. Som sama sebou a vždy som bola,“ uviedla Bianka vo svojom príspevku. Dodala, že hoci sa často stretávala s výsmechom, kvôli jej štýlu obliekania, ponechala si ho a teraz si založila vlastnú značku.

„Od roku 2015 si idem tento môj štýl. Veľké triko/mikina a pod tým kraťasky, krátke legíny, poprípade nič. Botasky a kabela. Zachovala som si to,“ opísala známa influencerka.

„Len teraz nosím väčšie boty a menšie kabelky. Podstata tam však je a fakt sa toho veľa nezmenilo. Asi len to, že konečne mám vlastnú značku a obliekam sa do svojich vecí NAMUR,“ hrdo uzavrela.

Takto sa začala Biankina cesta: 

View this post on Instagram

Started from the bottom now SOM TU.😃Kde som? Neviem presne lebo som na začiatku ale som na správnej ceste.✨Som sama sebou a vždy som bola. Aj ked s tym možno leziem krkom aspon neleziem krkom ako niekto iny.😅😎 A aj ked sa mi smiali v tych časoch, ze čo to preboha nosim. No kuknite na Billie Eilish tiez mlada baba a zahaluje sa do velkych veci. Takychto prikladov tu mam vela aj pripad ponozky do papuc/sandalov. 🧐 Ale o inom to malo byť. Isto ste si všimli, že vo veciach, ktore su volne sa citim najlepšie (bud extra volne alebo extra tesne nič medzi ma nebavi😏). Dala som sem tuto kolaž pretože je to vyzobrazenie mojej cesty. Od roku 2015 si idem tento moj styl. Velke triko/mikina a pod tym kratasky, kratke leginy popripade nič. Botasky a kabela. Zachovala som si to.🙏🏼Len teraz nosim vacsie boty a mensie kabelky. Podstata tam vsak je a fakt sa toho vela nezmenilo asi len to, ze konecne mam vlastnu znacku a obliekam sa do svojich veci NAMUR. Este stale riesim v hlave oversize triko, ktore bude extrem pretoze to bol moj start ,,oversized lajfu”😃 Ale som rada sama za seba, že netrepem do luftu a som real a žijem si tento moj malý sníček.🤍 BTW. to je dost pecka, že 2015 a 2019 mam rovnaky učes, okuliare na hlave a farby BW a vpravo, vo svojej značke, je to vlastne zlučenina tychto 2 farieb. Dobre toto už je konšpiracia. 😅 Ale nie, fakt. DAVAM SEBA.🦁☺️

A post shared by 𝕽UMAN (@biankarumanova) on

View this post on Instagram

Doing my thing. 🎮 #namuroutfits

A post shared by 𝕽UMAN (@biankarumanova) on

View this post on Instagram

Moje milované @namur_editions . Chcem napísať zopár úprimných viet… Tolko som do svojej znacky investovala, tolko nervov čo ma to stálo aby mohlo všetko fungovať a hlavne kým som bola preč, energie, času, penazi tolko, kolko som ešte do ničoho predtym neinvestovala. No investovala som a nadšením a aj pokorou.✊🏼 Určite je pre každeho podnikatela risk investovat obnos penazi a iba sa modlit aby to vyšlo. Moj sen od malička. 🖤Verím svojmu projektu a svojej značke a verím jej aj teraz počas horšieho obdobia. Nesmierne si vážim všetky objednávky a potom tie krásne správy keď si kúsky namur prvýkrát vyskúšajú.👏🏼 Značka s príbehom ako som snívala od dectva o tom raz toto všetko uskutočniť, ako som chcela aby sa obliekali do môjho oblečenia. Aby mali radosť z toho čo nosia. Nie koho ale ČO. Pretože ak si neni veľmi známy a nemáš kontakty, ktoré ťa dokážu rýchlejšie presadiť na trh tak jednoducho musíš zaujať kvalitou. Musí byť všetko navôkol kvalitné a z kvalitných materiálov. Krásne šitie nie je finálne uspokojenie. Namur je skutočne od 1 nitky výrobkom Slovenska a som na to hrdá. Pretože keď to prišlo dala som do toho všetko. Urobila som to ako najlepšie som vedela.🖤 Nešla som kúpiť látku za naše hranice no podporila som lokálnych výrobcov a lokálne krajčírky i keď je to 2x drahšie ale verím týmto ľudom a má to pre mňa zmysel pretože keby všetci kupujú a šijú mimo SR pretože je to výhodnejšie tak by táto krásna práca na SR zanikla a už by skutočne málo bolo ,,vyrobené na Slovensku". A to sa netýka iba tejto výroby a práce ale aj iných odvetví. Podporme si vlastnú ekonomiku v krajine. Dajme prácu našim a verme im.✊🏼Ja týmto príspevkom nie iba seba podporujem ako šťastná majitelka značky ale podporujem tým aj ďalších xy zamestnancov, ktorí majú aj (nie len) vďaka mojej značke prácu, výplatu a majú z čoho živiť rodinu. Je to kolobeh. Iba spolu sa to dá.🖤🖤 Www.namurstore.sk

A post shared by 𝕽UMAN (@biankarumanova) on

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News