Cynthia Tóthová

Sociálne siete sú miestom, kde sa vedia ľudia spojiť a spraviť veľké veci. Dôkazom toho sú aj rôzne zbierky – či už pre ľudí alebo aj zvieratká v núdzi. Jedna taká sa v aktuálnych dňoch šíri na Instagrame a prispievajú na ne aj mnohé známe osobnosti. Medzi ne sa zaradila aj Bianka Rumanová či Cynthia Tóthová, ktorá však za svoju dobrotu dostala nemilú kritiku.

Mladá influencerka je známa tým, že v minulosti už prispela peniazmi či materiálnou pomocou na dobré veci. A to aj pre zvieratá, ktoré ostali závislé od ľudskej pomoci a bez financií by len ťažko prežívali. Najnovšie sa rozhodla podporiť Kastračný program, ktorý žiadal verejnosť o pomoc práve peňažným príspevkom. No istým ľuďom sa zdá, že sa rozhodla pre veľmi nízku sumu.

Cynthia a Separ
zdroj: Instagram/cynthia_tothova

Práve túto zbierku podporilo aj mnoho slovenských osobností, ktoré majú na sociálnych sieťach tisíce sledovateľov. Jednou z nich je aj Bianka Rumanová, ktorá sa však vyjadrila aj k tomu, že by svojím príspevkom mali byť influencerky možno motiváciou pre druhých.

Myslím si, že my influencerky máme určite aspoň takých 10€ na poslanie, keď to už zdieľame, aby poslali druhí. Keď máme na drahé handry, autá, jedlá, tak by sme mohli motivovať druhých, nech pomôžu, keď je to nutné,” napísala k príspevku, ktorý si môžeš prečítať nižšie. Svojimi slovami sa nechcela nikoho dotknúť, no ako sama priznala, hovorila o tých, ktorí zbierku zdieľali a peniaze neposlali či podľa nej poslali málo.

Bianka Rumanová
zdroj: Instagram/biankarumanova

Keďže ide o transparentný účet, je veľmi ľahké zistiť, aká suma je už vyzbieraná, a kto (ak zadal svoje meno) poslal akú sumu. Niektorí si zrejme pozreli aj čiastku od Cynthie, ktorá sa im evidentne nepozdávala.

Cynthia sa dočkala drzých správ

Vy mi napíšete, že som poslala málo? Čo to je za nevďačnosť? Ako si môžete dovoliť napísať mi, že som poslala menej, ako ste si predstavovali, že pošlem. Neuveriteľné,” vyjadrila sa na Instagrame. Zároveň objasnila, že ona pomáha viacerými spôsobmi. Rovnako, ako to už roky robí aj jej priateľ, Separ.

Zdá sa, že známe osobnosti sa nikdy všetkým nezavďačia, aj keď naozaj pomôcť chcú. Každopádne, nezáleží na tom, kto má aké finančné možnosti a kto koľko na zbierky pomoci pošle, ale na tom, že tak naozaj urobí. Tí, ktorí to potrebujú, sú vďační za každé euro.

Cynthia Instagram
zdroj: Instagram/cynthia_tothova

Zdroj: Instagram/cynthia_tothova/biankarumanova

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News