Dano Heriban
Instagram/danoheribanofficial, Facebook/Horná Dolná

Včera ráno sme sa zobudili do extrémne smutného rána, kedy celé Slovensko šokovala smrť jedného z najlepších hercov. Vo veku 43 rokov zomrel Daniel Heriban, ktorý tu po sebe zanechal milujúcu manželku Kamilu a troch synov. Iba pár dní pred úmrtím si ale užíval život, čo vidno aj na jeho Instagrame.

Spomínajú na neho aj blízki, ktorí tomu nemôžu uveriť, ako napríklad aj jeho herecký kolega Matej Landl, ktorý pre Plusku popísal svoje pocity. Ešte v pondelok sa totiž spolu fotili, rovnako ako počas natáčania poslednej časti humorného seriálu Horná Dolná.

Heriban si ešte tesne pred smrťou užíval život

Netušiac, čo sa pár dní potom stane, Daniel Heriban na svoj Instagram zverejnil fotky so svojou manželkou Kamilou. Vidno na nich, že sa veľmi milujú. „Giorgio a Columine a milujúca káva,“ napísal pod príspevok, pričom na treťom zábere vidno kávu v šálke, v ktorej je z peny vytvarované srdce.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dano Heriban (@danoheribanofficial)

14. mája, presne na Deň matiek, Dano Heriban poslal tej svojej odkaz do neba, pričom netušil, že o menej ako 2 týždne sa tam s ňou stretne. „Mamičku treba ľúbiť nadovšetko,“ napísal pod fotku. „V popredí jedna moja sestrička, v útrobách ďalšia, čakateľka … Čiže, naša mamička je trojnásobná,“ dodal. K tomu ešte na fotku napísal: „Mama z neba…“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dano Heriban (@danoheribanofficial)

Takmer presne pred mesiacom Daniel Heriban energicky hral a spieval na koncerte so svojou kapelou. Video taktiež zverejnil na svojom Instagrame a vidno na ňom, že ho milovali aj detskí poslucháči a diváci.

Danov herecký kolega sa s ním ešte v pondelok stretol a spravili si selfie. Čo si povedali?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News