Zomrel herec Daniel Heriban
Instagram/tvmarkizaofficial/petrapolnisova

Dnes sme sa zobudili do smutného rána, kedy sme sa dozvedeli, že zomrel jeden z najlepších slovenských hercov a hudobníkov. Daniel Heriban náš svet opustil vo veku 43 rokov. Za sebou zanechal manželku Kamilu a troch synov. Do neba mu posielajú srdcervúce odkazy prostredníctvom sociálnych sietí jeho kolegovia herci, speváci i politici.

Celý slovenský šoubiznis je v šoku a na sociálnych sieťach neustále pribúdajú srdcervúce odkazy, ktoré mu posielajú do neba. Na Facebooku si zaspomínal komik Samo Trnka, ktorý si obľúbeného herca zavolal do silvestrovskej Skúšky sirén.

„Dano bol stále usmiaty, príjemný a ľudský a my traja, obvykle v strese, že čo sa zase poondí, sme sa v jeho prítomnosti uvoľnili, lebo z neho šiel pokoj a nákazlivá ľahkosť žitia. Zrazu tu nie je a vôbec sa mi tomu nechce veriť. Je mi to veľmi, veľmi ľúto,“ napísal.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ProMusic.sk (@promusicsk)

Spomínajú kolegovia

Nezabudli na neho ani kolegovia z Hornej Dolnej. Peter Sklár, ktorý tam hral starostu, na Facebook napísal: „Dano Heriban. Nechápem, neverím.“ Juraj „Šoko“ Tabáček do stories na Instagram napísal iba: „Kamarát … leť.“

Odkaz mu poslali aj kolegovia zo seriálu Druhá šanca. Herečka Monika Hilmerová do stories na Instagram pridala spomienkovú fotku. Barbora Bezáková prezdieľala príspevok Markízy a pridala k tomu symbolické emodži.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Danovi posiela odkazy do neba takmer celý šoubiznis. Kto ešte?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News