Dano Heriban a Kamila Heribanová
Instagram/kami_heribanova/mamanaprenajom.markiza

Dano Heriban svojou nečakanou a predčasnou smrťou zarmútil celé Slovensko. Smútia nielen fanúšikovia, ale aj jeho hereckí kolegovia a najmä manželka Kamila s troma deťmi. Práve ona aktuálne hrá Beátu v obľúbenom seriáli Mama na prenájom. Portál Telkáč zistil, čo sa stane s jej postavou teraz. Fanúšikovia na Instagrame sú v komentároch televízie poriadne naštvaní.

Počas týždňa Slovensko zasiahla mimoriadne smutná správa. Náhle a vo veku 43 rokov náš svet opustil jeden z najlepších hercov súčasnosti.

Bude Kamila aj naďalej hrať Beátu v Mame na prenájom?

Dano Heriban po sebe zanechal tri deti a manželku Kamilu, ktorá sa tiež venuje herectvu. Aktuálne pôsobí v obľúbenom seriáli Mama na prenájom. Portál Telkáč sa dozvedel, čo s jej postavou napokon bude. Zmizne tehotná Beáta z deja alebo v ňom ostane?

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kami Heribanova (@kami_heribanova)

„Seriálová postava Kamily Heribanovej v seriáli Mama na prenájom pokračuje v deji ďalej. Vzhľadom k smutnej udalosti, ktorá sa stala, pracovné povinnosti Kamily Heribanovej v maximálnej miere prispôsobíme jej potrebám,“ povedala Silvia Maťašeje, ktorá je PR manažérkou Mamy na prenájom.

Drsné odkazy od fanúšikov

Aj napriek aktuálnej situácii seriál Mama na prenájom beží ďalej a vystupuje v ňom aj Kamila Heribanová. Hrá tam Beátu, ktorá je aktuálne tehotná s Edom (Vladimírom Kobielskym).

Práve v štvrtok sa zamilovaná dvojica v seriáli dozvedela pohlavie dieťatka. Príspevok Markízy s popisom: „Dnes sa dozvieme pohlavie bábätka. Aké meno by ste zvolili pre chlapčeka a aké pre dievčatko?“ sa ale nepáči fanúšikom na Instagrame.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mama na prenájom (@mamanaprenajom.markiza)

„Nevhodný príspevok, totálne,“ myslí si jeden z fanúšikov. „Seriál super, ale nemyslím si, že je vhodné sem dávať takéto príspevky, keď si teraz herečka prežíva to najhoršie obdobie,“ podotkla ďalšia. „Vy v Markíze nemáte žiadny smútok,“ dodal ešte jeden.

Zdroj: Telkáč, Instagram/mamanaprenajom.markiza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News