Daniel Heriban
Instagram/kami_heribanova, Facebook/Televízia Markíza

Už je to takmer týždeň, čo náš svet opustil obľúbený 43-ročný herec Dano Heriban. Krátko pred smrťou si užíval život, ako najviac vedel a natáčal seriály a filmy. Jedným z nich bola aj ikonická Horná Dolná. Po poslednom nakrúcaní vtipného seriálu, sa prostredníctvom videa rozlúčil nielen s hereckými kolegami a štábom, ale aj s fanúšikmi, no netušil, že je to naozaj poslednýkrát.

Dano Heriban po sebe zanechal manželku, tiež herečku Kamilu a tri deti. Okrem nich ho zbožňovali aj hereckí kolegovia, ktorí sa s jeho smrťou nevedia zmieriť. Poplakali si za ním však aj fanúšikovia.

Zahral si legendárneho Ďura Brmbalíka v seriáli Horná Dolná a aktuálne tiež hviezdil aj v Druhej šanci ako primár psychiatrie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Polnišová Peťa Official (@polnis_petusa)

Dano Heriban sa lúčil aj s Hornou Dolnou

Práve s Hornou Dolnou sa po 8 rokoch natáčania rozlúčil iba krátko pred svojou smrťou. Vo videu, ktoré zverejnila Televízia Markíza na svojom Facebooku vidno, ako sa so slzami v očiach lúči s kolegami a štábom. Potom sa vyjadril aj smerom k fanúšikom, ktorým poďakoval za priazeň. Nikto z nás vtedy ale netušil, že je to navždy.

„Milí diváci, práve sme donakrúcali Hornú Dolnú po 8 rokoch. Ja vám chcem za seba, aj za všetkých zúčastnených – nás, ktorí sme to pre vás vyrábali – poďakovať za tie roky priazne. Za podporu, ktorú sme cítili. Aj tú mentálnu, aj tú fyzickú, lebo ste k nám chodili na pľac a podporovali nás,“ začal Dano Heriban.

„Takže, dovoľte mi poďakovať nielen všetkým, ktorí sa toho reálne zúčastnili a boli toho súčasťou, ale aj vám. Verím, že všetko to dobré, čo sme urobili, to čo vám obohatilo životy, tak navždy zostane ako v nás, tak aj vo vás,“ rozcítil sa ešte na záver.

Zdroj: Facebook/Televízia Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News