Dano Heriban s rodinou

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Talentovaný herec Dano Heriban náhle zomrel v máji minulého roku. Je to teda už takmer rok, čo je po smrti. Okolnosti jeho úmrtia sú však stále predmetom vyšetrovania a portál Šarm zaujímalo, kam sa to odvtedy pohlo. A čo jeho rodina? Už majú za sebou dedičské konanie? 

Dano Heriban je po smrti už takmer rok

O pár mesiacov to už bude rok, čo celé Slovensko zasiahla smutná správa o smrti 43-ročného herca Daniela Heribana, ktorý sa asi najviac preslávil svojou ikonickou postavou Ďura Brmbalíka v seriáli Horná Dolná.

Dano tu za sebou zanechal smútiacich fanúšikov, hereckých kolegov, no najmä manželku, tri deti a ďalšiu blízku rodinu. Práve pred dvoma mesiacmi strávili prvé Vianoce bez milovaného syna, otca či manžela.

Pripomínať si ho teraz pravidelne môžeme aj v seriáli, ktorý je natočený podľa skutočnej udalosti. Tesne pred smrťou si totiž ešte stihol zahrať vo Voyo origináli s názvom Metóda Markovič: Hojer.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Práve počas natáčania tohto seriálu sa mu začal zhoršovať zdravotný stav. Podľa zistení Nového času, už na pľaci mal mať bolesti chrbta, no pripisoval ich dlhej ceste z Bratislavy do Prahy. Práve preto na ceste domov auto šoféroval jeho kolega. Za ten čas sa však Danovi zdravotný stav zhoršil natoľko, že iba pár metrov pred nemocnicou museli zavolať sanitku.

Kam sa pohlo vyšetrovanie a už má Danova rodina za sebou aj dedičské konanie?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News