úspešné rande

Boli ste spolu vonku, no nevieš, či to bolo úspešné rande? Zapôsobila si na neho a ešte sa stretnete alebo ti ostanú len oči pre plač? Pripravili sme pre teba kvíz, ktorý napovie, ako na tom ste. Stačí odpovedať na týchto 12 otázok.

Ako dlho ste si písali, kým ste išli spolu von?

úspešné rande Pexels/Katerina Holmes

Preferujete skôr vzťah alebo kamarátstvo s výhodami?

Písal si s niekým, keď ste boli spolu?

úspešné rande Pexels/Katerina Holmes

Aký si mala pocit, keď si z rande odchádzala?

Ako sa s tebou rozprával? Zaujímal sa o tvoje záľuby, budúcnosť a rodinu?

úspešné rande Pexels/Katerina Holmes

Vyzeral byť nervózny?

Ako ste sa spoznali?

muž a žena sa držia za ruky Pexels/Trung Nguyen

Padla na vašom prvom rande aj pusa?

Kde ste sa pred prvým rande stretli?

muž a žena Pexels/Thirdman

Priniesol ti aj nejakú pozornosť?

Aký si z neho mala pocit?

úspešné rande Pexels/Katerina Holmes

Čo ste na rande robili?

Úspešné rande alebo sa ti už neozve? Zistíš to pomocou týchto otázok
Určite sa ti ozve!
Buď rada. Môžeš mať stopercentnú istotu, že sa ti opäť ozve a možno z toho budú ďalšie stretnutia, prípadne nový vzťah. Neboj sa, perfektne si na neho zapôsobila a môžeš byť šťastná. Nepanikár však ihneď po stretnutí, pretože by sa mohol stať opak, a to, že o šancu prídeš.
Je to na vážkach
V tvojom prípade ani podľa odpovedí nevieme vylúštiť, čo mu blúdi hlavou. Je uzavretý a možno mu v živote ublížilo príliš veľa žien. Ak si ho teda očarila a má v tebe istotu, že nie si taká ako ostatné, určite sa ti ozve. Keď ale nehľadá to, čo by mal v tebe, bohužiaľ, neozve sa.
Je nám to ľúto
Možno ťa to zarmúti, no už sa ti neozve. Možno si na neho v správach zapôsobila, no nesadla si mu, keď ste sa konečne stretli. Ale nesmúť preto príliš dlho. Keď sa ti chce, poplač si, no potom vstaň a kráčaj ďalej. Život sa nezrúti. Niečo končí a niečo krajšie predsa môže začať.

Tak čo, ako si dnes dopadla? Bolo vaše rande úspešné a stretnete sa ešte alebo si teraz sklamaná? Ak ale patríš do tej druhej skupiny, prečítaj si náš článok, ktorý sa ti zobrazí po kliknutí SEM a možno zistíš, v čom si spravila chybu. A najlepšie by bolo, ak by si sa zo svojich chýb aj poučila. Pretože o tom to je.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy