Instagram/danielatwiins

Nebolo to iba o krásnych momentoch! Speváčka Daniela Nízlová zo sesterského hudobného dua Twiins, vymenila teplo talianskej krajiny za rodnú krajinu. Po rozchode s jej bývalým partnerom, futbalistom Stanislavom Lobotkom, sa aj s dvojročnou dcérkou Lindou presťahovala naspäť k rodičom. Tam je s nimi aj jej sestra so svojou dcérkou Neou. V rozhovore s Evitou pre Rádio Expres však zaspomínala aj na to, aké ťažké chvíle mimo domoviny zažila.

35-ročná Daniela sa dala s o 8 rokov mladším športovcom dokopy v roku 2019, po pár mesačnej známosti sa už radovali aj z jej tehotenstva. Po narodení dcérky Lindy spolu začali žiť v Taliansku a podľa jej fotiek na sociálnych sieťach to vyzeralo priam dokonalo. No šok nastal v novembri 2021, keď obaja potvrdili, že je medzi nimi definitívny koniec.

Za rozchodom malo byť aj to, že sa už Stanovi po pôrode nepáčila, no šuškalo sa aj o novej partnerke. Daniela sa rozhodla vrátiť s dcérkou na Slovensko a aktuálne žije v dome aj so sestrou, ktorá je na svoju dvojmesačnú dcérku Neu taktiež ako rodič sama. Otec jej bábätka je neznámy, aj keď to má byť údajne mladý seriálový herec Matúš Kolarovský.

Aj keď to možno nemajú vždy ľahké, obe sa snažia robiť pre svoje malé lásky všetko. Daniela si zaspomínala, že v Taliansku to bolo minulý rok oveľa ťažšie.

Pokračovanie článku na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News