Je naozaj jednoduché niekoho len tak namotať a potom ho bezcitne odkopnúť. Ty o tom predsa už niečo vieš. Presne to isté si mi spravil a bolo ti jedno, ako sa cítim ja. Zaujímali ťa iba tvoje vlastné pocity, no neopýtal si sa, ako som na tom ja. Jednoducho si sa rozhodol spraviť hrubú čiaru za naším vzťahom a ukončiť tak jednu z tvojich nie veľmi dôležitých epizódok v živote.

Teraz si možno chodíš po svete ako páv s úsmevom od ucha k uchu a neobzeráš sa dozadu, no raz ti spadne tvoj hrebienok. Nebude to síce o mesiac či dva, ale jedného dňa si prejdeš všetkým, čím som si prechádzala ja počas nášho rozchodu. Vraví sa, že žena niekoľko týždňov po rozchode trpí, zrúti sa, no po pár mesiacoch sa dokáže dať znovu dokopy a nájsť svoje šťastie v živote. Naopak chlap prvé týždne po rozchode si danú situáciu až tak neuvedomuje, je šťastný, no po pár mesiacoch si uvedomí, o čo prišiel a svoju stratu trpko oplakáva.

zdroj: unsplash.com

Ver mi, je to naozaj tak. To, že si ma stratil určite oľutuješ, aj keď nie hneď. Nesnaž sa presvedčiť sám seba, že ti na mne nezáležalo a netrpíš. Pred svojimi kamarátmi chceš síce vyzerať, akoby si mal srdce z kameňa, no vo vnútri sa ti preháňa búrka plná emócií a nešťastných pocitov.

Viem, že je naozaj ťažké dávať najavo svoje slabosti či nešťastie a ja ti to nezazlievam. Po čase zistíš, že som ťa mala skutočne rada a ty si sa mojej láske odvďačil tým, že si ma opustil. Až po čase však prídeš na to, o čo si naozaj prišiel. Vtedy už bude ale neskoro. Ja verím, že za túto veľkú chybu budeš jedného dňa potrestaný a je mi naozaj jedno, akým spôsobom.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.