Trendy v líčení
Instagram/nurdan.facepaint, Instagram/joshua.pestka

Tak, ako každý rok, aj teraz predstavujú portály Vogue a Who What Wear trendy v líčení, ktoré budú počas najbližšieho obdobia najviac in. Bude to naozaj rôznorodé, no jeden z nich by si určite nečakala. 

Ak sa zaujímaš o to, čo práve letí vo svete, určite by si chcela vedieť, aké trendy v líčení môžeme očakávať na rok 2023. Môžeš sa tešiť na návrat obľúbeného typu líčenia, no taktiež môžeš popustiť uzdu svojej fantázii.

Žiadny make-up

Začnime tým, čo by čakala asi máloktorá z vás. Najväčším make-up trendom na tento rok bude, že vlastne žiadny make-up ani nepotrebuješ. Presne tak, čítaš dobre. Najviac IN bude to, ak budeš mať správne nastavenú starostlivosť o svoju pleť, ktorá bude vyzerať zdravo a sviežo.

Žena bez make-upu
zdroj: Pexels/engin akyurt

Žiadne líčiace produkty na ňu už nebudeš potom potrebovať. Samozrejme, to neplatí o hydratačnom kréme a o produkte s SPF faktorom, ktorý by si naozaj mala používať každý deň. Nemusíš mať teda obavu z toho, že by si vyšla na ulicu nenalíčená. Je možné, že tak budeme stretávať čoraz viac žien a je to úplne v poriadku. Treba ukázať aj svoju prirodzenú krásu.

Návrat dymového líčenia

Po rokoch sa na scénu vracia aj obľúbené dymové líčenie. Výrazné a tmavé oči si môžeš pamätať spred niekoľkých rokov a takýto typ líčenia sme volili predovšetkým na významnejšie udalosti. Povinnou výbavou budú tmavé očné tiene, linka a ceruzka na oči.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty