Leto sa síce pomaly ale isto končí a s ním spojené dlhé prechádzky pri západe slnka, grilovačky, letné koncerty a teplo, ktoré ja osobne najviac milujem. Na všetky takéto udalosti ti stačia iba jednoduché šaty alebo tričko s kraťasmi.

Letné kvetinové šaty boli a vždy aj budú pre mňa top voľba. A navyše lodičky, ktoré som si kúpila v Poľsku na trhu (čiže vám nemôžem presne povedať z akého obchodu sú) boli láskou na prvý pohľad hlavne pre ich detail ruží na opätku. Detail ruží sú mojim najobľúbenejším doplnkom na ktoromkoľvek kuse oblečenia. Preto som si ich aj kúpila a veľké plus je aj pre ich výraznú modrú farbu.

Outfit vhodný na spomínané večerné prechádzky pri západe slnka. Ľahko kombinovaný overal, (a verte mi, zakryje čo treba) ku ktorému už veľa nechýba. Možno iba klobúk ako som použila ja, alebo iba čelenka s kvetmi.

„All black.“ Určite nie som jediná, ktorá má rada čiernu. Nie je to síce moja obľúbená farba, ale rada ju nosím. Čierne tielko a čierna nariasená sukňa. Vždy rada „rozbijem“ outfit niečím farebným. Tentokrát sú to ružové topánky.

A posledné kúsky z môjho šatníka sú jedny z tých najletnejších. Riflový crop na viazanie a biela nežná, veľmi ľahučká sukňa. Obzvlášť sa mi na nej páči, ako je riešená odzadu.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.