Skutočná láska je naozaj vzácnosť. Tieto celebritné páry dokazujú, že stále existuje! Ktorý z týchto párov podporuješ najviac? 

JADA PINKETT SMITH & WILL SMITH

Jada a Will sa stretli v roku 1994, keď sa uchádzala o rolu jeho priateľky v sérii The Fresh Prince of Bel-Air. Jada síce nedostala rolu v seriáli, ale stala sa jeho priateľkou v skutočnom živote. Od roku 1995 spolu randili a v roku 1997 sa zosobášili. Majú spolu dve deti, Willow Smith, ktorá má 18 rokov a Jadena Smitha, ktorý má 20 rokov.

CHRISSY TEIGEN & JOHN LEGEND

Chrissy a John sa prvýkrát stretli na natáčaní jeho videoklipu k pesničke s názvom Stereo v roku 2007, kde si Chrissy zahrala hlavnú úlohu. Odvtedy sú nepretržite spolu. V roku 2013 sa zosobášili a majú spolu dve deti, dcérku Lunu a syna Milesa.

EMILY BLUNT & JOHN KRASINSKI

Tento pár patrí jednoznačne k najzlatším párom v celebritnom svete. Zoznámili sa v roku 2008 cez spoločného kamaráta. V roku 2012 sa zobrali a majú spolu dve krásne dcérky.

BEYONCÉ & JAY Z

Queen Beyoncé a Jay Z sú manželmi od roku 2008. Beyoncé vydala v roku 2016 album Lemonade, kde spievala o nevere. Nebolo potvrdené, či spievala o vlastnej skúsenosti alebo to bol len obyčajný text k piesni, no pár je spolu už viac ako 12 rokov bez prestávky. Vychovávajú spolu tri deti, dcérku Blue Ivy Carter a dvojčatá Rumi Carter a Sir Carter.

MILA KUNIS & ASHTON KUTCHER

Mila a Ashton, láska už od show That ’70s Show. Zosobášili sa v roku 2015 a majú spolu dve deti, dcérku Wyatt Isabelle Kutcher a syna Dimitriho Kutchera.

SOPHIE TURNER & JOE JONAS

Tento pár sa zoznámil naozaj nečakane! Joe doslova „slidol“ do správ Sophie na instagrame. Už dlhšiu dobu sa sledovali na tejto sociálnej sieti, no až po čase sa odhodlal jej napísať. Po pár dňoch ju Joe pozval na rande a stretli sa v Londýne. V tomto roku mali svadbu a Sophie nedávno porodila ich prvé dieťatko, dcérku Willa Jonas.

HAILEY BALDWIN BIEBER & JUSTIN BIEBER

Hailey a Justin majú bohatú spoločnú históriu. Rozchádzanie a schádzanie sa nakoniec dopadlo požiadaním o ruku a veľkolepou svadbou. A momentálne sú jeden z najobľúbenejších párov na svete! Hailey Baldwin sa s Justinom Bieberom stretla už ako mladučká tínedžerka. Odvtedy si prešli rôznymi obdobiami, no nakoniec sú manželmi.

Zdroje: brightside.me, slice.ca

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.